• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

oziljavanje reznica cvijeca

danijellaura

Član
Tu od
15 Svi 2010
Poruka
225
pozdrav...da li tko ima informacije da li cemo smjeti zakorjenivati reznice npr. krizantema iduce godine s obzirom da smo sad u eu? navodno su vec ove godine inspekcije krenule u kontrolu i brojile koliko ko ima krizantema na polju a koliko ima kupljenih sadnica...
 

braveheart

Novi član
Tu od
12 Stu 2014
Poruka
8
pozdrav
bavim se već 4 godine uzgojem krizantema i mislim da ne bi trebala imati straha radi ožiljavanja reznica jer nema šanse da se sve to iskontrolira ja mislim....inače ja uvijek koristim nove sadnice tj.kupljene od provjerenih rasadnika...
 

gigausupi

Član
Tu od
3 Stu 2014
Poruka
259
E sada mi je dosta više i EU i inspekcija i ove sjebane države i jebe mi se hoće li me izbaciti s ovog foruma ali ću lijepo zamoliti EU gospodare i SAD moćnike koje su i stvorile taj EU, kao i naše bilježim se sa štovanjem vlade i inspekcije da podhitno dođu k meni i prebroje mi sve dlačice na šupku i jajima, da slučajno ne bi bilo više od onoga što ću uskoro vjerojatno morati navesti u poreznoj prijavi. Hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh