• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

paket iz Srbije u Bosnu

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ljudi jel neko slao paket-paketić iz Srbije za Bosnu? jel to sigurno i koliko košta?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
mogu ti ja uzeti tamo šta ti treba , u Rumi na vašaru imaju ti likovi koji prodaju dijelove za pumpe i onda ti pošaljem poštom

vjerujem da je zezanje da ti pošalju preko granice paket
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
mogu ti ja uzeti tamo šta ti treba , u Rumi na vašaru imaju ti likovi koji prodaju dijelove za pumpe i onda ti pošaljem poštom

vjerujem da je zezanje da ti pošalju preko granice paket

evo to su ti dijelovi.imam ponudu od firme morava ali nešalju u Bosnu.Imam rodbinu u putincima koji bi to poručili do sebe ali neznamo kako dalje.
ako hoćeš poslaću ti i ponudu da vidiš brojeve dijelova.

http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=23315&page=2

mogli bi oni da hoće poslati kao vrijednosno pismo,neki dan sam dobio neke lijekove iz srbije i platio ovdje sve.oni tamo onda isporučuju novac pošiljatelju.velim ti sve to ide kad neko hoće,kad neće,džaba sve
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ček malo , ne razumijemo se

ja ti kažem da idem svaki vašar u Rumu , koji je svkog 3. u mjesecu
e tamo bih ja mogao da kupim ove dijelove i donesem ovamo pa pošaljem poštom

e sad ako ti striktno zahtijevaš odredjenog proizvodjača i ta šema sa Putincima meni se ne uklapa u rutu :(
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ček malo , ne razumijemo se

ja ti kažem da idem svaki vašar u Rumu , koji je svkog 3. u mjesecu
e tamo bih ja mogao da kupim ove dijelove i donesem ovamo pa pošaljem poštom

e sad ako ti striktno zahtijevaš odredjenog proizvodjača i ta šema sa Putincima meni se ne uklapa u rutu :(

Meni nije bitan proizvođač.Bitno je da su dijelovi originalni i da pašu.Jel ima to sve tamo?
Ako ima provjeri cijene i dogovorimo se.Nema veze,provjeriš cijene pa mi javiš porukom i ostalo je jasno.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
model pumpe mi je potreban i tačni nazivi pojedinih dijelova pošto nemam neko pretjerano iskustvo sa pumpama pa ću provjeriti
 

Najnoviji postovi

Na vrh