• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paljenje biljnih ostataka umjesto malčiranja

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
nema meni spavanja ove noći,

opet krenulo paljenje polja,na desetine hektara požar.namjerno prouzrokovan jer nema malčiranja kod nas.
kažu ovo je jeftinije a vatra mi je cca.300 metara od kuće.samo da nepređe potok :prayer::prayer:

psi su totalno nemirni postali





 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ma neodgovorni ljudi i glupi to se posebno mora naglasiti glupi.
Jer imam primjer susjeda pa znam sto pricam.
Umjesto da pale po malo,naprave razmak izmedu, da malo mogu tu vatru kontrolirati oni to zapale i odu.

Gamad po meni
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,395
Nije to nikaj.
Prošlog petka je gorila Lika s obje strane AC, od iza Gornje Ploče, skoro do Perušića.
Izgledalo je strašno, pogotovo u noći kad neznaš kaj se događa.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
oooo,ima takvih bisera i kod mene....:twisted:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
I sto je najbolje nikom nista onak nakraju.
Pa treba ih kaznit da vise od straha ne uzmu ni upaljac u ruke 8)
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Neki dan gorjelo u Okolima vatrogasci gase a bedak ispred njih pali puščiku, a kaj je najzanimljivije lik je uhvatil pravac prema plinskoj stanici!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
e da najgore je to kad zapale pa odu. ja kad "MORAM" paliti obavezno ide pumpa u potok, 4 vatrogasna crijeva sa mlaznicom, i još dva pomoćnika.
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
kad bi svi bili tako savjesni šta bi devedejcima bilo opravdanje za postojanje
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
meni su zbog toga ove gonime nastradale masline srečom nisu puno a rodbini i do panja izgorile
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ja sam palil prije dvije godine livadu zapuštenu,okolo sam odrezal 6brazdi i cjelo vrjeme bil tam.
unutar sve ljepo izgorelo i nije se proširilo dalje,nije moglo prek brazdi,poslje prešel tanjuračama poravnal i mirno spaval.
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
I kod nas ima paljenja suhe trave na livadama, jer mnogi prošle godine zbog kiše nisu zadnju travu ni kosili,ili su pokosili pa ostavili jer je previše pokisla,pa na ovaj način čiste livade za novu travu.

 

Najnoviji postovi

Na vrh