• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

paradajz i paprika

  • Temu pokrenuo Vesna susak
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
V

Vesna susak

Guest
zdravo ja sam Vesna nova sam na forumu interesujeme me paradajz Abellus i paprika beladona kakva su vasa iskustva u napred hvala
:p
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
zdravo ja sam Vesna nova sam na forumu interesujeme me paradajz Abellus i paprika beladona kakva su vasa iskustva u napred hvala
:p

Ja sam prije 3 godine u plasteniku radio Blondi, Maradonu i Beladonu. Prva za berbu je stigla Beladona, posle 7 dana je stigla Blondi, a Maradona je poznija od Beladone ido 15 dana.Što se tiče prinosa redosled je obrnut. Naj veći prinos ima Maradona pa Blondi ina kraju Beladona. Što se tiče krupnoće naj sitnija mi je bila Beladona.To je moje iskustvo. Pozdrav.
 
V

Vesna susak

Guest
zanima me kad si je seo i kad je stigl za rasadivanje
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Vesna:Nisi s ni predstavila,baneš ko iz vedra neba i otvoriš dvije nove teme.OVo ide pod lock a nakon par dana se briše.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh