• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

paradajz i paprika

  • Temu pokrenuo Vesna susak
  • Datum prvog posta
V

Vesna susak

Guest
zdravo ja sam Vesna Susak iz titela kod novog sada bavim se povrtrstvom radim paradajz ikrastavac u plastenicima 550km2 a papriku na otvorenom 1 hektar i jos svasta po malo
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav i dobro nam došla!., sretno!.-

., aj Bog!., čitamo se ...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
zdravo ja sam Vesna Susak iz titela kod novog sada bavim se povrtrstvom radim paradajz ikrastavac u plastenicima 550km2 a papriku na otvorenom 1 hektar i jos svasta po malo

Vesna Vesna, pozdrav i dobro došla kak uspiješ održavat tak veliki plastenik od 550 km2, jel imaš firmu ?
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585









Dali se kakvi flanci za plastenik siju ol se još spava zimski san ?
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601









Dali se kakvi flanci za plastenik siju ol se još spava zimski san ?


OOOOOO da paprika je već davno nikla a rajčica lagano izbija.
Pozdrav i novoj forumašici !
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
OOOOOO da paprika je već davno nikla a rajčica lagano izbija.
Pozdrav i novoj forumašici !

AAAAA izgleda da se kod nje radi u tri smjene došla na foruum i otišla za poslm neka , neka neko mora i raditi !!!

 
V

Vesna susak

Guest
izvinjavam se nije kilometara vec kvadratnih metara moja greska
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ma mi se šalimo, vak i onak moramo nekog zafrkavat , a ti si baš malo pslužila ,,,,,,:finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh