• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Partner 660

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
imam problem sa nabavom dijelova za partner 660 treba mi uljna pumpa a nemogu je nigdje nać pa ako ko zna gdje ima nek piše pozdrav
 

Sini

Član
Tu od
20 Ožu 2011
Poruka
65
imam problem sa nabavom dijelova za partner 660 treba mi uljna pumpa a nemogu je nigdje nać pa ako ko zna gdje ima nek piše pozdrav

Pozdrav kolega! Paše ti od 550,P55,S65...,a ako se ne varam imam negdje jednu u pričuvi u slučaju da nigdje nenađeš. Nađe se rashodovanih i rabljenih dijelova na Jakuševcu.::) Ja inače koristim kanadski Partner 545 i švedski Partner 400. Jedna 650 stoji mi već godinama. Partner 660 ne postoji.Može biti samo 650!:mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:
V

villeneuve

Guest
Pozdrav kolega! Paše ti od 550,P55,S65...,a ako se ne varam imam negdje jednu u pričuvi u slučaju da nigdje nenađeš. Nađe se rashodovanih i rabljenih dijelova na Jakuševcu.::) Ja inače koristim kanadski Partner 545 i švedski Partner 400. Jedna 650 stoji mi već godinama. Partner 660 ne postoji.Može biti samo 650!:mrgreen:

Ja mislim da postoji...
660c.jpg
 

Sini

Član
Tu od
20 Ožu 2011
Poruka
65
Vidim sad da stvarno postoji,ali interesantno je da je nema na stranici sa popisom motornih pila Partner.Zato sam i rekao da ne postoji.Čak na Internetu nema nikakvih podataka o njoj.Moram priznati da je nikada do sada nisam vidio, a vidim da je to profesionalan model koji bi trebao biti prilično zastupljen u općoj upotrebi.Na jednom njemačkom sajtu je samo napomena da je to identičan model kao 7700,ali sa slabijim motorom od 65ccm. Model 7700 ima motor od 76,5ccm.Nažalost profesionalni modeli Partner motornih pila proizvodili su se sedamdesetih do početka osamdesetih godina,tako da je do novih dijelova za njih nemoguće doći (osim ležaja,semeringa,membrana,karika koji se koriste i kod novijih modela ostalih proizvođača-prvenstveno Husqvarne).Mislim da je jedina mogućnost naći rabljenu ili rashodovanu,ili eBay.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Šta se tiče gore navedenoga servisa bratić mi je dobar sa njima pa mogu zamolit da pita za pumpu inače ja radim sa njima.
 
Posljednje uređivanje:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ja mislim da postoji...
660c.jpg

vau, predivna partnerica.

Ja imam 5500 professional i isto nemogu je nać niti na jednoj listi.
Godina proizvodnje je negdje oko 90-te. 15 godina bila nam je to glavna i jedina pila kod kuće (25-35m godišnje).
Da mogu kupil bi odma jednu takvu novu....
 
V

villeneuve

Guest
vau, predivna partnerica.

Ja imam 5500 professional i isto nemogu je nać niti na jednoj listi.
Godina proizvodnje je negdje oko 90-te. 15 godina bila nam je to glavna i jedina pila kod kuće (25-35m godišnje).
Da mogu kupil bi odma jednu takvu novu....

Ma da, teško je kod Partnera pohvatat te modele, većina ih je full slično, da ne kažem isto, razlika u kubikaži i rasplinjačima, a čini mi se da oznake nisu baš kronološki poredane :)
Ova 660 je fakat krasna pila. Šteta kaj je od Partnera ostalo samo ime, radili su stvarno izdržljive pile...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

Šta se tiče gore navedenoga servisa bratić mi je dobar sa njima pa mogu zamolit da pita za pumpu inače ja radim sa njima.

ajd vidi pa javi pozzzz
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
ajd vidi pa javi pozzzz

Jesi ti možda već zvao i pitao za pumpu,jer neko je zvao i pitao,a drugi je naručio i pumpu mislim da i klip i puž pumpe,a nekome se i mail slao za isto.Sve danas,pa da se ne trudim više ako jesi.8)
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Jesi ti možda već zvao i pitao za pumpu,jer neko je zvao i pitao,a drugi je naručio i pumpu mislim da i klip i puž pumpe,a nekome se i mail slao za isto.Sve danas,pa da se ne trudim više ako jesi.8)

e kolega puno hvala na obavijesti al ja stvarno neznam jer ja sam išao radit tako da nisam bio doma a to tražim za kuma pa sutra ga pitam jel zvao i jel rješio problem.pozzz:supz:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

e markony kolega je naručio puž i još nešto neznam točno šta i rekli su mu da će pokušati nabavit pa ako uspije javim pozzzzzzzz:drinkers:
 

prigorac

Član
Tu od
26 Ožu 2012
Poruka
71
imam Partner 545 i vuče mi na jednu stranu, savinuta vodilica, tko mi može reči gdje nabaviti povoljnu novu vodilicu okolica Zagreba ili Zagreb.
Može i na pm,
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
imam Partner 545 i vuče mi na jednu stranu, savinuta vodilica, tko mi može reči gdje nabaviti povoljnu novu vodilicu okolica Zagreba ili Zagreb.
Može i na pm,

imam ja jednu od p65 rabljena ali dobra 32 zuba 3/8 je bil lanac na njoj pa ako ti odgovara nije problem
 

Sini

Član
Tu od
20 Ožu 2011
Poruka
65
imam Partner 545 i vuče mi na jednu stranu, savinuta vodilica, tko mi može reči gdje nabaviti povoljnu novu vodilicu okolica Zagreba ili Zagreb.
Može i na pm,

Pozdrav! Prije svega provjeri koji korak lanca imaš.Moja Partner 545 ima lanac 0,325".Mislim da su uglavnom i ugrađivali vodilice i lance tog koraka na njih,ali nije pravilo.Lanac 0,325" ima 8,255 mm od centra do centra zakovica na članku,a lanac 3/8" ima 9,52 mm. Po tome možeš znati koji je lanac na tvojoj pili. Uglavnom,odeš sa vodilicom do trgovine ili servisa sa dijelovima za poljoprivredne strojeve i tu ćeš gotovo sigurno naći.:|
 
M

matija nemet 199

Guest
zanima me gdije mogu kupit klip i karike za motorku PARTNER 660..??
 

Najnoviji postovi

Na vrh