• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pasta za pranje ruku

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ova mi danas došla, tak da neznam kolko bude, al ak imam jako prljave ruke onda brzo ide, onda je baš zagrabim i trljam jako. Onda se troši pošteno. Al 10 dana bi mogla bit.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Ja koliko trebam za svoje potrebe kupim Ideal pastu za 15kn.
To mi najgora pasta,poslije nje imam osjećaj da su mi ruke oštre ko šmirgl papir
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,889
To mi najgora pasta,poslije nje imam osjećaj da su mi ruke oštre ko šmirgl papir
Ma znam da, u pravu ste, ali velim, par puta godišnje koliko meni treba i ta može proći, inače nisam obožavatelj pasti i ne koristim ih previše, ova je više za kućnu upotrebu. Kada sam bio na praksi u sadašnjoj firimi radio sam u pogonu, tada smo koristili Wurth pastu za pranje ruku, pokazala se odličnom.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
Mi na poslu koristimo ovakvu, a prazne pikse koristim doma za nove šrajfe.
Doma koristim ovu pastu desno, od alfacare-a
 

Prilozi

  • 20220211_191407.jpg
    20220211_191407.jpg
    37 KB · Pregleda: 12

Najnoviji postovi

Na vrh