• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pasta za pranje ruku

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki da pitam ko kaj koristi za pranje ruku? Kaje onak dobro a da ne nagriza ruke previše. Normalno kad su ruke masne da ne vidiš kožu opće. Ja koristim ovu al se brzo troši.

Normalno o 2020-09-08-054417475.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sam bil nedugo u MAN-u u Ljubljani i tam sam pral ruke sa nekom narančastom pastom, i to je nekaj kaj nisam mogel vjerovati kak opere, a nisam zapamtil koja je.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,584
Meni se ona u kutiji iz Lidla pokazala dobrom.
Ne suši se brzo kao Ideal ili slične domaće.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Taman mislim pisati lidlova kad ZJ me pretekne...potpisujem!! Sigurno ima puno boljih ali mislim da nije losa.
 

stanky069

Član
Tu od
19 Lis 2018
Poruka
63
Ja koristim Deb Stoko Kresto Special Ultra.
Nema bolje...skida epoxy materijale.

Bavim se markiranjem(označavanjem) cesta i radim sa bojama i tekućom hladnom plastikom sa epoxy učvršćivačima.
I ruke perem s njom skida dvokompomentnu boju ,običnu boju,masnoću,prljavštinu kao i tu tekuću dvokomponentnu plastiku koju inače ne možeš s ničim oprati već ribanjem sa razrjeđivačem i to ko konj.

A ovo to skida sve...nema bolje.
Doduše,ja ju dobivam besplatno na hrpe,kao i kremu za ruke i sunčanje tako da ne znam cijenu. Mislim da je tuba 250ml oko 5€.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Dobra je je Wurthova, suho pranje a ispiranje vodom. Ima je Tag.
 

stanky069

Član
Tu od
19 Lis 2018
Poruka
63
@MUHA Mogu ponijeti kad budem išao kući za Božić,pa ti poslati...danas stigla dva kartona,jedino je sad stigao Kresto Classic,a ne Ultra.
Ali djelovanje skoro isto,Ultra malo manje moram ribati kod epoksi materijala,ali i Classic ih skida,barem ovu plastiku s kojom radim.

Što vrijedi da kažem gdje kupujemo kad sam u DE,gdje ima u HR pojma nemam. Google je dobar prijatelj za to.

U DE ima na dosta mjesta ju za kupiti.
 

stanky069

Član
Tu od
19 Lis 2018
Poruka
63
Imaju nekoliko tih različitih vrsta...za sve...i fora mi je sto imaju oznake jačine isto.
Od 1 do 5...
Odlične paste...u kombinaciji sa ovom kremom što mi dobivamo nema premca.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
A joj ja vama nikom nevjerujem,,,,
ja sam vidio da je M. Bandić reko da ruke treba prati u pepelu od drva,,,
a on je vlast :hahah::hahah::hahah:
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Naletel sad na benziskoj na neku pastu Bosansku za 11 kuna, reko daj bum probal kakva je.
Sve je bolje od praška za veš. Koji pojede ruke u sekundi.



 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Šampon za kosu, oni jeftini od litru za dvadesetak-tridesetak kuna flaša.
Ne nagriza kožu ko prasak za rublje a odlično opere masne ruke.
Poput ovog: afrodita-kopriva-pantenol-sampon-protiv-prekomjernog-ispadanja-kose.png
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Manista u Intercarsa, skida sve mašćobe i garavost, ne suši se jer je i sama više tekuća nego kruta, cijena je 100kn 3L pakovanje, ako se koristi normalno, a ne šaka za svako pranje - dura po par mjeseci. Ne treba voda, možeš na putu negdje kad šarafiš natrljati ruke i obrisati krpom. Fino miriše takošer na limunđiku.

Svakako preporuka
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Al zato skida dlake ;) :ROFLMAO:
Zato koristiš koji je protiv ispadanja kose... :ROFLMAO:
Dobro skida masnoću, koristim već par godina šampon. Probajte...
Nalijem ga u posudu za tekući sapun, tak da je praktično za korištenje. Utrlja se na ruke nerazrijeđeni, pričeka se minutu... Ispere. Nije za boju, masti i ulja skida super. Ne stediti na količini.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh