• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Patrik

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
evo im ga tamo na njivi.. ova njiva ga je iskopala dosta za kuću napravit... a svake godine ga je više i više.

kažu naši stari da su to zubi od zemlje :)
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Radi se radi... danas se je frezalo.
Zemlja se malo prosušila od jučer, tako da je danas ostajao samo prah iza... zadovoljan.

Direk u brazdu
CameraZOOM-20120316102120313.jpg


i poslije
CameraZOOM-20120316125856273.jpg


glavni akteri :)
CameraZOOM-20120316125910358.jpg

CameraZOOM-20120316125917642.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,,,,,,,,,:prayer:
ča je to gramipova freza..:shock::shock::?:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
je je... kupljena pred 2 leta... AT20 150
ja san se preporodi od kad je iman...
 
B

BAGERISTA

Guest
Riva pokrit oba dva kola................odzada kad frezaš..
a i ja gledam ništo,,,neznam ovo lito,,ča če bit,,i kako,,,ali ako buden moga,nešto kemijam,,,da morem riješit utovarivač za bale,,,,uzeja bi odmah..

Kako si zadovoljan s njom,,......:shock::shock:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
ja ja... taman za njega je.

a zadovoljstvo, da ni ne gonan.
baren se više ne prekidan kada frezon trsi. a i za se ostalo je prva liga. Za 539 taman.
 
B

BAGERISTA

Guest
Kade si je uza na melnici........to je ova pliča,,,i dublja....:!::!:

A nema makina je,,,,ko grom..
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
lijepo isfrezano.vidim da je skija na frezi poštelana na zadnju rupu,koliko duboko to ide?
šteta što nemam onog višejezičnog muškata da bi mogao skužit komentare od tebe i bagera,nešto jesam a nešto nisam...hehehe
 
B

BAGERISTA

Guest
lijepo isfrezano.vidim da je skija na frezi poštelana na zadnju rupu,koliko duboko to ide?
šteta što nemam onog višejezičnog muškata da bi mogao skužit komentare od tebe i bagera,nešto jesam a nešto nisam...hehehe

Ovo na melnici,,,,,to je selo,,i gore je dučan poljoprivredne opreme(kvaranta)se zove,,,i dosta je pristupačan,,,mada ih je malo tu kod nas..:D:D

Pa kaže zadovoljan je i da ne priča koliko.......:mrgreen::mrgreen:

A mi se opustili,,,,pa po naši malo,,,,,se raspisali..
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
hehe...hvala na prevdu...a naučit ću ja nešto po vašem,ako ništa drugo,onda jest i pit :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema greške,,,,,,,,,,,:supz::supz:ako niš drugo,,,,tu se razumije svaki jezik,,,uz
11rc7qq.gif
33mpdhd.jpg
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Bio san gledat u Melnice, ali kada mi je rekla da moran platit 9500 kuna u kešu, ne ne,,,, cao bela.

Ova je kupljena u Trgoagencije u Križevci.
Došla me je 8900, plati son je na 6 rate na karticu bez kamata, i još son dobi prevoz za ništa.

Melnica ima stv ponudu, ali malo ko va ovo vrijeme more dat 10000 kuna u kešu,, to ni je jedan minus.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
lijepo isfrezano.vidim da je skija na frezi poštelana na zadnju rupu,koliko duboko to ide?
šteta što nemam onog višejezičnog muškata da bi mogao skužit komentare od tebe i bagera,nešto jesam a nešto nisam...hehehe

ja idem direkt u brazdu, tako da ide skoro sva u zemlju, oko 20 cm minimalno... ovaj poklopac iza bude u vodoravnom položaju. :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Bio san gledat u Melnice, ali kada mi je rekla da moran platit 9500 kuna u kešu, ne ne,,,, cao bela.

Ova je kupljena u Trgoagencije u Križevci.
Došla me je 8900, plati son je na 6 rate na karticu bez kamata, i još son dobi prevoz za ništa.

Melnica ima stv ponudu, ali malo ko va ovo vrijeme more dat 10000 kuna u kešu,, to ni je jedan minus.

Ne malo si ga diže cijene,,,,,,,,,,,,,,,ali i gubi na trgovini,,,,jer nabija maržu ko lud.....

Baš ču malo pogledat cijene......
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Evo danas se je malo renovirallo vinograd. Trebalo je zamijenit nekoliko štonti ( stupovi).

Priprema po domaće, kako su naši noneti delali. :)

CameraZOOM-20120327120909368.jpg


CameraZOOM-20120327120916529.jpg


požar u Katunu Lindarskome, vidi se lipo cila Vlašija

CameraZOOM-20120326144104150.jpg
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Patrik,jel ovo pališ donji dio kolaca koji ide u zemlju da duže izdrži a da ne trune?
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
točno tako... još ga na kraju premažem starim uljem... neide ni vrag u njega
 
B

BAGERISTA

Guest
To care,,,,,,,,još jenom,alo u zgoreno ulje teplo he umočit,,,,i milina,,najviše duraju........:supz::supz:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Hehe... neman tako velu padelu... ali su se benj nasupali...
 
B

BAGERISTA

Guest
Onda je dobro,,,,,,,,,,,,vajk bolje nego da se stave s koroin,,unutra..8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh