• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Patrik

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
e ti ćeš znat...kamo u Istri najjeftinije kupit žicu za trse, fi 1,5-2.

Obnavljan trse pa bin to zajno napravi. Triba mi oko kilometra.
 
B

BAGERISTA

Guest
TINAL,,,pazin,,,,,ča znban da je skroz najeftiniji.....:partyman::partyman:ku ne u ŽMINJU..8)
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Evo, sadi se je krumpir danas. Pošto su najavili kišu ovaj vikend, posadili smo pa šta bude.
Redovi su još ispali ravni u odnosu koliko se popilo u konobi.
CameraZOOM-20120402170802303.jpg


i mala frezica...strojček

CameraZOOM-20120402170807604.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Delaš sadiš,,,,nagračaš,,,,,neumoran si..:prayer:,,,,,,,,,,bi rekli po domaču,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,SAKA COST..................:partyman::partyman::partyman:
 
S

slavce.dj

Guest
Gramip freza

Evo došla i Gramip freza, slike frezanja imate u temi lavanda.
Oduševljen radom freze. 539 je tjera bez po muke, probao na njivi, ide skroz duboko bez problema, na zatravljenom potrebna dva prolaza, ali inače oduševljen.

100423_105107.jpg


100423_105117.jpg


100423_105126.jpg

zanima me koju si sirinu odabrao za 539.posto i ja imam u planu da nju kupim.
i kako si ti zadovoljan sa njom.
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Ja imam gramipovu 170 širine i to je za 539 gornja granica. Može radit bez problema s njom al bi mu bolje odgovarala malo manja.
 
S

slavce.dj

Guest
Ja imam gramipovu 170 širine i to je za 539 gornja granica. Može radit bez problema s njom al bi mu bolje odgovarala malo manja.

kod nas je zemlja bas laka.meni bi samo bila za freziranje malina. el puca taj mali sraf koji sluzi kao lamela
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Meni nije niš pucalo do sad. Imam kardan sa lamelom mada mislim da do sad nije bil potreban.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Meni nije niš pucalo do sad. Imam kardan sa lamelom mada mislim da do sad nije bil potreban.

meni je pucao svaki put kad bi naletio na kamen... a toga u Istri ima koliko oces, tako da se nije moglo normalno radit...
stavio sam maticu broj vecu i proširio rupu....sada ide bez problema.
 
B

BAGERISTA

Guest
Čo moj lipo si ga ti delaš.
kakova makina je ovo ča sije,,kako si zadovoljan s njom,,je riva :tractor: potezat..

Znaš di je kakova vadilica za kunpir u raspadnuten stanju,,tražim da si i to sredim..
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
to je neka talijanska pneumatska sijačica za kukuruz....
fergo ju je poteza lako...ali ga je malo zezala kada je bila dignuta na hidraulike, malo je teška.

a vadilicu... ja san misli to tebe pitat :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa u potragu dalje,nači če se,,,vijerovatno negdje trune...:icon_e_confused::icon_e_confused:,,ali di ,,treba nač..
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Požela se pšenica taman prije današnje kiše
Malo slikica, kaže tip da je to model još od doba hitlera, ali da je 1963 godište.... pravi mali djedica, podmaži i šibaj






 
B

BAGERISTA

Guest
O moj,,,,,,,,i poli va se dela,,,,,,,,,,,,a vidi kombaja,,,,,,,rijetko da se di više nbađe ispravan i tako star,,,,,...:icon_pray::icon_pray:
i kod nas je žaja jedan stari,,,, kombaj,,,ali dobro dela,samo je malo slika,jer sam kasno doša....

Kuraja i nadan se da je štabelo sijalo,...(dalo prinos)
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
auuuu odavno nisam bio ovdje.

Prošlu sedmicu sadili krumpir, glavni junaci IMT 539, freza gramip at20, i uradi sam plugovi za bine.





 

Najnoviji postovi

Na vrh