• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pecenjara

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
posto nisam nasao ovu temu na forumu pa reko ajde da se malo zanimamo i razmenimo iskustva
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
nije loše,dapače,vrlo je funkcionalna iz prikazanoga,a i nešto mi se otvorio apetit gledajući one snimke....:lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
trenutno sam u fazi nabavke ražnja,koja je bolja solucija,12 ili 220 v,ili kombinacija....:scratch
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
jednostavnije je na 12v jer onda ne zavisis od el. energije dovoljan je akumulator
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
evo i moje pečenjare u funkciji
 

Prilozi

  • Picture_174.jpg
    Picture_174.jpg
    35.7 KB · Pregleda: 750
B

BAGERISTA

Guest
evo i moje pečenjare....



još mi jedino nedostaje ražanj....

Odlično je ispala,,,,još da se zvrši,,,i milina,,,,,jedino su ona dva stupa previše unutra,,,alči ako si tako htio opet dobro,,,
ja ga imam,,i konbinacija transformator,,nači s 220-na 24....s ponteciometrom,,,,,,odlična stvar,,,još ako je blizu struja,,,,milina..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
Odlično je ispala,,,,još da se zvrši,,,i milina,,,,,jedino su ona dva stupa previše unutra,,,alči ako si tako htio opet dobro,,,
ja ga imam,,i konbinacija transformator,,nači s 220-na 24....s ponteciometrom,,,,,,odlična stvar,,,još ako je blizu struja,,,,milina..

da,baš sam tako htio,nije to previše unutra,pola cigle sa svake strane,na slici to izgleda i više,....
još jedino na proljeće stavim novi krov i ražanj i to je to...
takav bi i ja htio,220/12V,struja je blizo....hm,potenciometar,to je već luksuz....:lol:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Svaka čast kolega,,ovo untra,,,milina ča se ubrača...:partyman::partyman::partyman:

pa najviše se zbog tog i radilo a poviš roštilja je pušnica za suho meso samo što se nevidi jer je betonska ploča
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
mtd!
izgleda mi kao da nisi ljepio cigle nego kao da si ih slagao?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
mtd!
izgleda mi kao da nisi ljepio cigle nego kao da si ih slagao?

a gdje misliš...:scratch
ako misliš na ložište onda da,samo su poslagane jer je zahladilo....
sad moram čekati da ševa zapjeva...:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh