• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pecenjara

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
nema dima to je isparenje jer je razlika u temperaturi unutra i spolja oko 250 stepeni
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
to vam je samo do dimnjaka nama neizlazi ništa bez obzira na temerature...
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
dobar dimnjak plus rešetka u ložištu dobitna kombinacija,a to rijetko tko radi...
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hLynFfwIru4[/YT]Večernji rad
 
L

lupo

Guest


Uploaded with ImageShack.us

stavim i slike mog komina a ovo je pokretna pečenjara kako vi kažete a kamin po našu. samo ovaj mobilan prolazi tehnički i može di god...

koliko vidite iza se samo izvuće podloga na kojoj se loži i ispruže nogare... drva imaju posebni spremnik unutra!

slikam još pa stavim

šta kažete
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
:lol::lol: zakon je....daj još malo poslikaj sa drugih strana da se sve vidi
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
bem ti...imaš dobre felge......:lol:
 
L

lupo

Guest


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

evo komina, još je u izradi prirodni kamen je skupljen i ovo proliće ću ga obložit. ne vidi se al uz kamin je kamenica- posuda za prat ruke od kamena stara preko 250 god. i dolazi uz nju kameni kotać - toć za preradu maslina od jedno tonu isto starine oko 150 god.

dok to sve posložim ima još puno puno roštilja i peka za ispeć
 
B

BAGERISTA

Guest


Uploaded with ImageShack.us

stavim i slike mog komina a ovo je pokretna pečenjara kako vi kažete a kamin po našu. samo ovaj mobilan prolazi tehnički i može di god...

koliko vidite iza se samo izvuće podloga na kojoj se loži i ispruže nogare... drva imaju posebni spremnik unutra!

slikam još pa stavim

šta kažete

skidam ti kapu(bi reka grof ličku),,,:rolfer::rolfer:eek:vo je načinjeno,,,,,do boli,,,još da je vuče golf iste boje,,,,,,,:partyman::partyman:da moreš samo gledat..
 
L

lupo

Guest
vuče je golf iste boje ............stavim još slika dok uvatim vrimena
 
B

BAGERISTA

Guest
Znao sam,,,,nešto sam si mislija,,da je i zato riješeno ovako za izgled,,,ludilo..........
Svaka ti čast..:p:p:partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
dečki da vas nešto priupitam......:scratch
sa kojim drvima ložite kada pečete odojka ili janjca na ražnju,da li klasično sa bukvom i grabom ili može koja druga vrsta.....npr. hrastovina.....:?:
 
L

lupo

Guest
Samo da je drvo kvalitetno da to nije neka borovina il ne da bog neke palete jer bia sam slucajno prisutan di se peklo sa starim paletama koje si bile s necim i polivene -meso je smrdilo .... Sta kvalitetnike drvo kvalitetniji zar i volje pecenje meni grabovina zakon
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
ma i ja koristim za roštilj grab i bukvu zbog žara,duže traje,mislio sam kod hrastovine da ne bi bilo neželjenih mirisa zbog tanina....:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo da je drvo kvalitetno da to nije neka borovina il ne da bog neke palete jer bia sam slucajno prisutan di se peklo sa starim paletama koje si bile s necim i polivene -meso je smrdilo .... Sta kvalitetnike drvo kvalitetniji zar i volje pecenje meni grabovina zakon

potpisujem....................:supz::supz:grabar
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
sa starim paletama koje si bile s necim i polivene -meso je smrdilo .... Sta kvalitetnike drvo kvalitetniji zar i volje pecenje meni grabovina zakon
Meni su govorili da za roštilj, sušenje mesa i dr. treba drva rezati ručno. Kao ako režeš motorkom ulje ostane na drvu pa poslije prijeđe na meso. Ima tu neke logike... :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh