• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pecenjara

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
A daj nemoj sad pretjerivat.....koliko je to ulja ostalo na drvetu???? moraš pazit onda i da se nije zec u šumi digao nogu i zapišao ti koru drveta sa kojim ložiš!!!!!!!!! normalno da ne ložiš sa jelovinom,borom ili nekakvim drvetom koje je sa nečim farbano ili slično ali da režeš npr.grab ručno hahahah to još nisam čuo.....
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
A daj nemoj sad pretjerivat.....koliko je to ulja ostalo na drvetu????
Što se ti odmah buniš?!? :supris:
Pa kažem da ima logike što je član Lupo napisao i ja. Nešto poliveno na paletama ili ulje na drvu = meso smrdi :roll:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja isto uvjek ručno pilim za roštilj .
Čak ako nisam siguran kako je piljeno uvjek obrrežem cca 1 cm ručnom pilom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Ja isto uvjek ručno pilim za roštilj .
Čak ako nisam siguran kako je piljeno uvjek obrrežem cca 1 cm ručnom pilom
¸Ja sam malo napredneši (bar tak mislim :mrgreen:). Imam cirkular :finga:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592


Uploaded with ImageShack.us

stavim i slike mog komina a ovo je pokretna pečenjara kako vi kažete a kamin po našu. samo ovaj mobilan prolazi tehnički i može di god...

koliko vidite iza se samo izvuće podloga na kojoj se loži i ispruže nogare... drva imaju posebni spremnik unutra!

slikam još pa stavim

šta kažete

hehe fora još da ju vuče s traktorom:supz:
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
moja pecenjara
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
:partyman::partyman:

Uploaded with ImageShack.us Posle jučerašnjeg pečenja došao red da se i proba danas u krugu porodice,vrlo ukusno i jako lepo pečenje naročito za moj ukus jarence
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
mi sa ovim špinjetcima(ovaj batak na plećci)zatvorimo trbušnu šupljinu
-baš je lijepo crven
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Meni su govorili da za roštilj, sušenje mesa i dr. treba drva rezati ručno. ... :scratch

Ja isto uvjek ručno pilim za roštilj .
Čak ako nisam siguran kako je piljeno uvjek obrrežem cca 1 cm ručnom pilom

onda evo moje dvije pile za vas dvojicu pa pilite ručno.....:butthead:
nadam se da bi znali rukovati njima....:lol:
mogli bi skinuti paučinu sa njih...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
imam ja kod kuće jednu takvu samo još veću i nisam baš dugo pilio sa njom, "dosta je lagana"
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
jao,kad se samo sjetim rezanja drvi sa njima......:cry:
 
L

lupo

Guest


Uploaded with ImageShack.us

ovo čudo sam peka skoro 6 sati a ovo doli niti 3 e nema tice po janjetine ... moja prva uzgojena tukica i prvi je put ovako pečem... dok je bila gotova ekipa je već bila u većem deliriju...



Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
:rolfer::rolfer::rolfer:,svaka kap,,,je dragocijena,,,mislim sline..:blackeye:blackeye
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9n8K230D1UA[/YT] Da malo osvežimo temu ,danas ispekao jedno prasence
 

Najnoviji postovi

Na vrh