• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pichon

  • Temu pokrenuo pixa93
  • Datum prvog posta
P

pixa93

Guest
jel cuo neko za tu cisternu. ja bi trebao dobit takvu 12500 l .
kazu da su to najbolje europse cisterne.cito sam na internetu tak



jel ju ima ko al da je nvoija a neo ne jako stare
 
P

pixa93

Guest
ma krivo sam napiso.pichon bi trebala doc.
gdje sam napiso to joskin?. koja sam ja budala
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Moja greška,zamijenio sam te sa jednim drugim članom kaj je kupio Joskin..

Dosta dobre cisterne..
Koliko si ju platio :?:
 

VEDRAN96

Novi član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
12
imam i ja pichon 6000l.cisterna je jako dobra,kod koje si firme kupil svoju?
 
P

pixa93

Guest
nest se malo rasparavlja da bi imala automatsku zaketnu osovinu.top odozada,elektricnu ruku i kompjuter pa se jos dogovara.uhhh al bi bilo dobro dok bi se to sve nametalo na nju
 
C

classares

Guest
imamo mi u firmi dvije, jedna je 10400l a druga 20700l. ova manja sad ima 3 godine kak je kod nas, nikad nikakvih problema nije bilo s njom, a dnevno odveze minimalno 10 komada... do sad smo preko 10000 cisterni odvezli s njom.. a veća je došla pred 2 mjeseca ali i ona na brojčaniku već ima 200kom...
evo malo slika...

DSC_0137.jpg


DSC_0138.jpg


DSC_0150.jpg


DSC_0145.jpg
 
P

pixa93

Guest
nadam se da bi moja kroz koj itjedan trebala doc.sve je rijeseno.ceka se smao da ju dopeljaju na kamionu
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Prava makina, koliko litara i čime ju misliš šljepat...
 
P

pixa93

Guest
12600.lindner geotrac 103 konja.al neznam bas kak ce ic.ak ce i ic ic ce naknap jako.vidjet cemo sta ce bit
 
P

pixa93

Guest
decki to sve znam i ja.po suhom ce ic ali po vlaznom nevjerujem.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Trebo si uzet manju pa bi išao kad oćeš, jer kad se napuni laguna, mora van, jedino ak je tak velika...
 
P

pixa93

Guest
nisam mogo birat.mogo sam samo opremu birat.imam jednu staru od 3 tisuce litara.a bude isla mora
 
P

pixa93

Guest
nismo moglli uzet nist drugo.uz famru koju smo izgradili dali su nam tu cisternu.mogli smo smao opremu izabrat.a ovo bi po kvaliteti trebala bit bolja i od joskina i fligela i creine
 
Na vrh