• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pietro Barigelli

Z

zrine892

Guest
pa djelove za barigeli jel si nasao ili si samo broj trazio? :)
 
P

Poljodjelac

Guest
Hvala bogu,za sad nisam ništa od dijelova trebao,
to sam tražio ako zatreba, jer vadilica je kod mene treću sezonu, i do sad nije bilo kvarova,
ali znam da će i ta nevolj doći ,a ovdje u okolici koliko sam saznao slabo sa dijelovima.
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Jaoj, ja sam razmisljo da javim u Barigelli tvornicu da Bertoku otmu licencu za dobavljanje dijelova, taj covjek nit ikad ima dijela na lageru, pa ti danas kaze imam a za 2 dana kaze nemam, moram u Trst. Ukratko, zvao sam ga 10ak puta da dodje popravit nesta i NIKAD nije doso, bez obziro jel mi hitno ili nije, kao da ce doc dzaba radit...dijelova NIKAD nema u sezoni, sve treba zvat pa narucit a i tad je upitno kad ce ti doc, od 2 tjedna pa do 2 mjeseca a sezona lagano odlazi...uglavnom, KATASTROFA...i toliko sam po***dio da sam reko da cu otic sam u Trst i dovest si sta mi treba bez njegove provizije...jer ja ne vidim cemu taj "predstavnik" koji nema dijelova i nikad ne moze doc napravit servis ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh