• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pietro Barigelli

R

Ratarko

Guest
Dobra slika , da li je to tvoj stroj ?
Imao sam Guaresi dvorednu vadilicu prije pet godina , isto dobra strojčina.
 
R

robert

Guest
to je 2 reda?koliko ti treba za 1 ha i koliko goriva potrosis?
 
C

ciganek1

Guest
Da to je 2-redni kombajn. Motor je V8 TAM. Za jedan ha mi treba 80l po suhom a po blatu i 100l goriva a što se tiče brzine sve ovisi o izgledu zemlje. Negdje oko 3 sata. Kad se zemlja otvori(obere) onda to ide brže.
 
R

Ratarko

Guest
Meni je sa Guaresi dvorednom vadilicom bio rekord 5.5 ha za 12 sati.
Repa je bila slabije te godine i bila je suša .
U mojoj vadilici je bio Iveco motor od 210 KS , odlične kvalitete.
 
C

ciganek1

Guest
Svi se žale na Barigellije sa ivecovim motorima da se pregrijavaju kad ga malo bolje potjeraš. Znam dvojicu kojima je motor crko.
Rekord mi je 12 jutar u vremenu od 8 do 23 sata.
 
R

Ratarko

Guest
Ne samo ja nego i onaj čovo što ga je od mene kupio :D

Vadilica Guaresi mi je stojala vani preko zime ( pod ceradama ) , kupac je došao samostalno i nenajavljeno i tražio da upalimo vadilicu , bio je deveti mjesec . Prvo smo morali skidati cerade , pa točiti vodu u hladnjak i onda još kojekakve mrdalice i bili smo spremni za paljenje motora. Dodao sam gas jako malo negdje do 1100 okretaja u minuti okrenuo ključ i vadilica upali kao bomba ! Napominjem da je stojala od prošle zime i akumulator je uvijek bio u njoj ( nikad ga ne vadim ) i nisam ga nadopunjavao prije paljenja . Gorivo nisam niti malo napumpao na ac pumpu a upalila je za tri sekunde i radi odmah kao da je motor zagrijan , lud je to motor bio.
Kada je to buduči kupac vidio , osmjeh mu se razvukao preko lica i da sam tražio još tauzenku eura više , dobio bi jel je kupac bio izvan sebe , hehe .

Eeee, imam ja još puno dobrih doživljaja sa tim Guaresijem ...
 
R

robert

Guest
ja svoju ropu ne palim po par mjeseci,uvijek upali na prvi zub.nema veze jel toplo il hladno,uvjek pali ko mina.
 
Z

zrine892

Guest
hehehe...mogu reči da nisu sve barigelli vadili okej...kako koja...pogotovo one koje nemaju prednju vuču i one koje nemaju vibratora...ali svaka im cast...kad krene nema stajanja...a pogotovo ROPA sto u jednom danu 10 ha izvadi ako na njivi istresne repu...
 
P

Poljodjelac

Guest
Jel ima neko da zna tko drži ili nabavlja dijelove za Barrigelli .
 
Z

zrine892

Guest
Poljodjelac kaže:
Jel ima neko da zna tko drži ili nabavlja dijelove za Barrigelli .


ima jedan u baranju...neznam tocno kako se zove...ali znam da je iz baranje...
 
P

Poljodjelac

Guest
Čuo sam za toga, znam da on vrši remont i popravke, ali mene zanima jel ima neko da prodaje samo
dijelove ili da se može naručiti.
 
Z

zrine892

Guest
Poljodjelac kaže:
Čuo sam za toga, znam da on vrši remont i popravke, ali mene zanima jel ima neko da prodaje samo
dijelove ili da se može naručiti.

drži i on dijelove....cak i prodaje i nove i polovne vadilice.,..
 
P

Poljodjelac

Guest
Nisam to znao,
jel znaš iz kojeg je mjesta ili neki broj telefona.
 
Z

zrine892

Guest
evo covjek se zove Dragan Bertok (rukovoditelj odjela)
Knezevačka bb,Baranjin Vrh
Tel./fax :031/727-152
Mobitel.:098/437-233

Firma se Zove Hasta d.o.o.
 
Z

zrine892

Guest
nema na cemu...samo reci dali si dobio ono sto si trazio...
 
Na vrh