• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pietro Moro Messis

D

Django0505

Guest
Zanima me imali ko plug Pietro Moro, zanjima me dvobrazdni okretač, cijena 47000kn Messis, jeftinji od konkurencije (kuhn,lemken,beson,pottinger), pa me interesira kvaliteta, praktičnost te habanje dijelova?

 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
marko hurlimann xa86 kaže:
Ima ga Mario pa bude neš više rekao o njemu 8)

Ja koristim od susjeda, on ih isto prodaje pa možeš kod njega pitat možda je povoljnije www.agroklas.hr. Super plug, dobro zaorava. Ovo je 3 brazde vario 12-20 cola, dosta je masivan i jak.
 
P

pixa93

Guest
necu nist govorit al cini mi se da je messis malo skuplji.recimo mi dok smo uzimali smo se odlucili na trgo-geu koja je bila nesto jeftinija
 
P

pixa93

Guest
Zlatko123 kaže:
U JBT.....ovo je stvarno zakon sto preklopi plug u transportu...prava stvar...:)[/



a je dok su plugovi vrlo dugacki al sad da ti 4 brazde preklapas.neznam bas?
pietro moro su onace dobri i vrlo kvalitetnu plugovi
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
A pa i cetiri brazde je dosta daleko iza ako ima veliki razmak između brazdi...jbg....al stvarno ovo je prava stvar...
 

Najnoviji postovi

Na vrh