• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pile za ogrijevno drvo

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kako nema te teme a da ne mješam među kajanje drva.
Plia koja me stvarno dojmila , link sam ukrao s drugog foruma .
http://www.landlive.de/videos/7210/
Edit : isprika ,do vremena editiranja je bio krivi link
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
http://www.motorsaegensammler.de/Solo-650X.htm

ovu imam, odnoso to je još od dede, nije radila od 1993 skoro pa niš dok ja nisam malopilil s njom,, pa mi se pojavil problemčić, naime, kad se zagrije krepa i dok se ohladi opet ne pali, pa bi vas molil ak neko zna kaj bi joj bilo da napiše

LP

ps

imam još nekog kineza sa naljepnicom stihl 5400 na boku, a na gornjem djelu piše powerhouse

i imam malu el. štilovku s kojom žena pili :)



edit:

ak neko zna nekaj o solo 650x pili, bil bi jako sretan da tu napiše
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
:) ahh taj zlatni pan

kad se ohladi :)

i onda radi 3 - 5 minuta i onda opet mora imati hlađenje:)
i1e4h4.gif
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Možda je problem u fergazeru,ak su stare membrane ili struja zeza?

mislim da su membrane ljepljene jer sam ju dal kod kvazi majstora da ju preglda pošto je dugo stajala, pa je rekel da ih je ljepil i nekaj s izolirkom je izvel kod lulice
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
to sve kaj je gore navedeno+pregrijavanje jer možda klip zacvikava(treba rastaviti)+zaštopano odzračivanje rezervoara(dobro pregledaj čep) ili ima kakvo drugo odzračivanje+prehladna svječica.
neke od navedenih stvari možeš vrlo jednostavno sam provjeriti pa tako i počni.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
mislim da su membrane ljepljene jer sam ju dal kod kvazi majstora da ju preglda pošto je dugo stajala, pa je rekel da ih je ljepil i nekaj s izolirkom je izvel kod lulice

netko je ljepil membrane:supz:, volim inventivnost, ali takvu:mrgreen::mrgreen:...
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
a jebiga, tak je on rekel da je delal, e, sad, je ili nije neznam, to bu znal onaj koji ju otvori.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Evo mog novog ljubimca , malo je preplašen , još nije izašo iz kutije
2qclczk.jpg

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
jel to neka mala SOLOistica ili je možda kutija jaaako velika:scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jel to neka mala SOLOistica ili je možda kutija jaaako velika:scratch
Solo 610 , i fali capica za kurblanje :scratch:(:(( drugi thumbnail )
i kutija je jaaaaaa...ko velika , ali je pila jakoooo..mala
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
hm, tak nekaj je dosta teško naći. pošto su obje jednake, piljaka u ruke i modeliraj
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hm, tak nekaj je dosta teško naći. pošto su obje jednake, piljaka u ruke i modeliraj
Prije ugradim alnaser , ajde vi entuzijasti prekopajte ladice , sigurno ima negdje jedan ovakav primjerak .
A jesam se utuko s tom pilom , nema komada gdje ne treba intervecija .
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
vidim da joj je neko zavrnul uši...malo sam gledal popise dijelova i našel sam da takav sistem capica imaju modeli 615 i solo multimot, ne znam dal čemu koristi, al eto...u svezi 635 nisam dobil neke suvisle odgovore, još čekam...daj mi molim te reci koji model je ona tvoja remingtonka, sad vidim da jedna jako slična onoj mojoj alpini kaj mi treba paljenje
 
Posljednje uređivanje:

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
Prije ugradim alnaser , ajde vi entuzijasti prekopajte ladice , sigurno ima negdje jedan ovakav primjerak .
A jesam se utuko s tom pilom , nema komada gdje ne treba intervecija .

Dobro si ga zanital! :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh