• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Piljenje trupca - pomoć ?

molnyi

Novi član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
4
Pozdrav,

Ne znam da li sam objavio ovo na pravo mjesto.. molim Vas za pomoć.

Srušili smo drvo oraha staro cca 30 godina.. imam trupac tri metra dugačak - promjera cca 70 cm. i nalazi mi se u dvorištu (okolica Sesveta).

Sada me zanima da li netko zna nekoga tko bi obavio prijevoz tog trupca i ispilio na daske?

Iskreno ne znam gdje drugdje se obratiti i pitati...

Hvala unaprijed !

LP

Toni

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,377
Kaj nemaš trakror i kola? Jer te bu prevoz koštal više od tog oreha. A i nisi napisal kam voziš? Na pilanu ili?

molnyi

Novi član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
4
Nemam traktor, registrirao sam se na forum pošto nisam znao gdje drugdje pitati a tu mislim da bi se možda mogao naći netko tko se bavi takvim stvarima ili zna nekoga... Pa vozio bi na pilana, samo piljenje nije skupo..

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,377
Pa to ti je najbolje nekog suseda prosit koji ima kola i traktor da ti odpelja i dopelja.
Valjda nemaš do pilane daleko?

molnyi

Novi član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
4
A sigurno 7-10 km ... tak da ne znam baš kak bi to s traktorom prešli. Pitao sam isto u par pilana, vidim da inače rade dostave robe koju režu, piše i utovar... Valjda ću dobit neki odgovor od njih ako ništa drugo :)

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,377
Kajje to za traktor, mislim mora biti neki pravi, on to pojede😉tipa neki 539,on to ni ne osjeti, u šubu može napravit više od 100 000km stim samo da naftu toči. 😉
Tak da ako imaš kojeg suseda prosi ga samo, to ti je nabolje tak otpeljat.

Najnoviji postovi

Na vrh