• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Piljevina

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Pozz..Evo molio bih nekoga ako nije problem da mi da broj ili cak e mail ili nesto od nekoga tko prodaje VELIKE kolicine piljevine ! Hvala
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Zar nitko nista ne zna ? Ako netko ima komsiju koji ima pilanu ili nesto tako... :scratch
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Ako trebaš piljevinu probaj u oglasima,a ako te zanima nešto drugo pitaj konkretno da ne nagađamo
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Uglavnom treba nam jako puno piljevine, npr iz pilane, Ako mozda netko ima pilanu u susjedstvu ili u blizini a da prodaju piljevinu ja bih vas molio da dadnete nesto kako bismo ih kontaktirali, Hvala
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Uglavnom treba nam jako puno piljevine, npr iz pilane, Ako mozda netko ima pilanu u susjedstvu ili u blizini a da prodaju piljevinu ja bih vas molio da dadnete nesto kako bismo ih kontaktirali, Hvala

A jeli bi ti valjala stolarska piljevina , ili bas mora biti pilanska sitna ?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Pa treba nam sitnija piljevina, a sad u vezi te stolarkse neznam, mozda bi i ona mogla proci, ali koliko se proizvede te piljevine ?
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Pa treba nam sitnija piljevina, a sad u vezi te stolarkse neznam, mozda bi i ona mogla proci, ali koliko se proizvede te piljevine ?

toliko da se napuni silos od desetak kubika za mjesec dana i onda covjek nezna sta s tim raditi pa presa u brikete ili pali ako nema vremena presati !
 

donmarco

Član
Tu od
28 Velj 2011
Poruka
237
ja ti imam jednu pilanu tu u blizini i raspitivao sam se za piljevinu i odmah su mi rekli da nema šanse da dobijem niti jedan kamion, jer je sve rasprodano čak do Međimurja. Dolaze frajeri i trpaju ko ludi, vjerojatno za stelju za uzgoje. Uglavnom u zimi sam obišao 4 pilane i nitko nije imao piljevine.
 
Na vrh