• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje o MF135

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Šta sa glavom motora od mf 135.Pukla je prije 25 godina pa je zalijepljena i tako je traktor radio svo to vrijeme.Sad je tome došao kraj i mješa ulje i vodu i izgubio je na snazi.
E može li se to opet zalijepiti ili mijenjati,nove su skupe a polovnih da valjaju baš i nema pa onda...........???????????
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Daj sliku da vidimo gdje je pukla.
Vjerovatno sa gornje strane ispod poklopca ventila.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Lisnik evo slika glave
ff5kio.jpg

23vndsi.jpg

3482gk1.jpg


Ova je pukotina između otvora izduva,između brizgaljki
28rf5s7.jpg

hrjxpc.jpg
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ta je glava izgleda zavrsila karijeru.Sve se to moze zavariti ako nije sastavla u unutrasnjost.
Znaci imas opciju da zavaris i ispitas glavu i u tom slucaju ako neznas sam da to odradis ides na blef.


Druga opcija je druga glava.Glava ti pase od IMT-549.Jedina je razlika u navojima.


Ako se odlčucis na drugu opciju mislim da ja imam tu glavu pa ako te zanima tu sam.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hm,a kakva je prednja strana glave od DM 33 gdje se šarafi kućište termostata.

Jeli ta glava kod tebe treba ravnanje,ventile,opruge.....cijena??????
 

Najnoviji postovi

Na vrh