• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje u vezi potpisa

• Temu pokrenuo puknuti
  • Datum prvog posta
P

puknuti

Guest
Molio bi pojašnjenje oko potpisa .
Pokušaam promjeniti potpis pa kaže ovako
Your signature contains too many lines and must be shortened. You may only have up to 1 line(s). Long text may have been implicitly wrapped, causing it to be counted as multiple lines.

Onda radi testa uzmem potpis on nekog drugog člana koji ima " dužeg" ..hihi pa opet isto .
Pa vas pitam kako je on stavio dugog a ja ne mogu ?..a dugi mi je , ali mali ..i puno govori ..zbrkano je sve to .

O još me asocira na onu stvar kad spominjem dužinu , oprostite na neozbiljnosti ...oko one stvari

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,606
Stvar je u sljedećem, izmjenjena su pravila potpisa pa nije više moguće unositi više linija teksta i linkova, slike i slične egzibicije. Na žalost izmjena te postavka ne može promijeniti stare potpise, ne djeluje "unazad", već na sve buduće izmjene.

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,424
Izgleda puknuti da ti ne preostaje ništa drugo nego da ga skratiš. :biggrin: :(rofl):

P

puknuti

Guest
Cowboy - Ako ga skratim gubi smisao i formu ..i funkciju , brrr..plašiš me

Zaja , ako dobro kontam potpis je ograničen na jedan red .
Vjerujem da je taj red ograničen brojem znakova .
Onako od oka izgleda da bi moglo i duplo više znakova a da u pregledu foruma ne zalazi u drugi red .
Ja gledam forum na 4:3 monitoru vjerujem da večina ima "wide " ekran i da ne bi bilo lomljenja jednog reda .

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,799
Pratim, pratim, ja sam samo napisao jednu opasku!!!

S tim da mi je čudno kak se stari potpisi nisu poništili s uvođenjem novih pravila za postavljanje potpisa?

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,606
Zaja , ako dobro kontam potpis je ograničen na jedan red .Vjerujem da je taj red ograničen brojem znakova .Onako od oka izgleda da bi moglo i duplo više znakova a da u pregledu foruma ne zalazi u drugi red .Ja gledam forum na 4:3 monitoru vjerujem da večina ima "wide " ekran i da ne bi bilo lomljenja jednog reda .

Fora je da bude što manje, a ne što više.., vježbaj malo Haiku, npr. ovo je sasvim ok kao potpis:
Čak ni pred carem strašilo neće skinuti pleteni šešir.
ili
Cijepam drva,vučem vodu iz bunara,oh kako divno,oh kako čudesno.

P

puknuti

Guest
OK , budem ja strpljivo čekao , možda čestitari požele produžiti potpis kad si natuku dovoljno bodova

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Čak ni pred carem strašilo neće skinuti pleteni šešir.
ili
Cijepam drva,vučem vodu iz bunara,oh kako divno,oh kako čudesno.[/I]

:icon_rofl::icon_rofl::icon_thumright:

Najnoviji postovi

Na vrh