• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje u vezi potpisa

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Molio bi pojašnjenje oko potpisa .
Pokušaam promjeniti potpis pa kaže ovako
Your signature contains too many lines and must be shortened. You may only have up to 1 line(s). Long text may have been implicitly wrapped, causing it to be counted as multiple lines.

Onda radi testa uzmem potpis on nekog drugog člana koji ima " dužeg" ..hihi pa opet isto .
Pa vas pitam kako je on stavio dugog a ja ne mogu ?..a dugi mi je , ali mali ..i puno govori ..zbrkano je sve to .

O još me asocira na onu stvar kad spominjem dužinu , oprostite na neozbiljnosti ...oko one stvari
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Stvar je u sljedećem, izmjenjena su pravila potpisa pa nije više moguće unositi više linija teksta i linkova, slike i slične egzibicije. Na žalost izmjena te postavka ne može promijeniti stare potpise, ne djeluje "unazad", već na sve buduće izmjene.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Cowboy - Ako ga skratim gubi smisao i formu ..i funkciju , brrr..plašiš me

Zaja , ako dobro kontam potpis je ograničen na jedan red .
Vjerujem da je taj red ograničen brojem znakova .
Onako od oka izgleda da bi moglo i duplo više znakova a da u pregledu foruma ne zalazi u drugi red .
Ja gledam forum na 4:3 monitoru vjerujem da večina ima "wide " ekran i da ne bi bilo lomljenja jednog reda .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pratim, pratim, ja sam samo napisao jednu opasku!!!

S tim da mi je čudno kak se stari potpisi nisu poništili s uvođenjem novih pravila za postavljanje potpisa?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Zaja , ako dobro kontam potpis je ograničen na jedan red .Vjerujem da je taj red ograničen brojem znakova .Onako od oka izgleda da bi moglo i duplo više znakova a da u pregledu foruma ne zalazi u drugi red .Ja gledam forum na 4:3 monitoru vjerujem da večina ima "wide " ekran i da ne bi bilo lomljenja jednog reda .

Fora je da bude što manje, a ne što više.., vježbaj malo Haiku, npr. ovo je sasvim ok kao potpis:
Čak ni pred carem strašilo neće skinuti pleteni šešir.
ili
Cijepam drva,vučem vodu iz bunara,oh kako divno,oh kako čudesno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh