• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pitanje

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
ljudi kako mogu znat gdje šta pisem,postavlja sam neka pitanja ali neznam gdje,pa ako ko moze tj ako tko ovo pročita da mi pojasni kako pravilno koristit,tj gdje sta pisat pitat,,,, HVALA
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ljudi kako mogu znat gdje šta pisem,postavlja sam neka pitanja ali neznam gdje,pa ako ko moze tj ako tko ovo pročita da mi pojasni kako pravilno koristit,tj gdje sta pisat pitat,,,, HVALA

Odes na temu koja te zanima i kad zelis odgovorit ili pitati stisnes desni replay na dnu teksta i pises kad si napisal stisnes posalji odgovor.
Ta tema u kojoj si pisal automatski ti ulazi u tvoje pretplate i kad netko odgovori na korisnickoj mapi ti se pokaze tak da znas kad netko pise u temi u kojoj si ti sudjeloval.
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
Odes na temu koja te zanima i kad zelis odgovorit ili pitati stisnes desni replay na dnu teksta i pises kad si napisal stisnes posalji odgovor.
Ta tema u kojoj si pisal automatski ti ulazi u tvoje pretplate i kad netko odgovori na korisnickoj mapi ti se pokaze tak da znas kad netko pise u temi u kojoj si ti sudjeloval.

hvala,a pitao sam za neke dijelove od mf 2680,ali mi pise da ih je premjestilo ali neznam gdje,ni u kojoj sam temi pitao,u kojoj temi pitam za dijelove ili tako nesto
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Ako konkretno trebaš neki dio možeš napisati oglas u POTRAŽNJA
Ako se raspituješ za neke dijelove onda možeš i u određenoj temi , nemoj otvarati duple teme ako tema već postoji

A do svojih postova možeš doći lako , klikni na BRZI LINKOVI i u padajućem meniju na PRAĆENE TEME , tu dobiješ sve teme u kojima si pisao ili gdje je premješten tvoj post
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
hvala,a pitao sam za neke dijelove od mf 2680,ali mi pise da ih je premjestilo ali neznam gdje,ni u kojoj sam temi pitao,u kojoj temi pitam za dijelove ili tako nesto

Imas teme traktori pa potrazi mf negdje mozda pod ostali traktori,ak ne nades odi u temu mehanicarska radionica pa tam ponovo pitaj ili otvori novu temu ak nema takve o mf-u.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam premjestio teme u odgovarajuče teme.

Tebi je najjednostavnije da klikneš na tu svoju temu koju si otvorio i automatski će te prebacit tamo gdje je tema premještena.

Nepotrebno je otvarati nove teme ukoliko se ne radi o prestavljanju nekog traktora, za traženej djelova postoje teme, a uvjek se može pisati u opčenite teme o nekom proizvođaču trakotra, a ima i dosta tema o pojedinim modelim trakotra.
 

Najnoviji postovi

Na vrh