• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje

bozo123

Novi član
Tu od
19 Svi 2014
Poruka
18
Mene nesto interesira koje papire treba imati da mozes prodavat mljeko vindiji minimalna kolicina uvjeti za kozje mljeko mislil trba opg ili slicne stvari ...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mene nesto interesira koje papire treba imati da mozes prodavat mljeko vindiji minimalna kolicina uvjeti za kozje mljeko mislil trba opg ili slicne stvari ...

Je li to međimurski Novakovec?
Imaš u Belici dvije farme koza koje rade sa Vindijom (za jednu znam sigurno, za drugu ne znam jel još akteulna, imaš i u Gardinovcu - bila je - pa ti je najbolje raspitati se o nekim parametrima najprije kod proizvođača koji će ti reći i dobre strane i nedostatke proizvodnje, kao i optimalnu veličinu stada gledano sa financijaske strane, a i koliko znam, o prehrambenim i veterinarskim cakama i kao ih prevazići i smanjiti si trošak proizvodnje.
Trebaš li detljniju informaciju o beličkim, mogu ti dati adresu na pp.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Da pitam vi kaj kupujete mlijeko za doma koje je po vama nekak najbolje? Ja preferiram i moji doma sve od Vindije kupovat, mislim sam sebe lažem al uvjeren sam da je domaće. Inače tjedno oko 10 do 12 litri mljeka popijemo.
 
Na vrh