• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
509
to su zajebani ljudi,sverceri s svim,od mobiteli,auti,pesi,ma svega,par sela dalje od mene su i znam da su zajebani
EDIT:mislil sam na one kaj prodaju zetora
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
ti sa zetorom, pa to samo dok oglas pročitaš vidiš da nevalja odma nešta...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Ista stvar kao u postu prije što sam pisao,imao sam takav plug pa znam,za teške zemlje nije

daj neki oglas sa plugom koji je dobar za teške zemlje
 
Posljednje uređivanje:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
daj neki oglas sa plugom koji je dobar za teške zemlje
Moraš sam to probati pa vidjeti koj ti naj bolje odgovara.Meni se jako dobro pokazao NIMAYER,GASSNER,LEMKEN,KVERNELAND.Ima još dobrih plugova,ali najbolje znaš kakav je stroj ili priključak ako radiš s njime.Imao sam dosta plugova,a radim tešku zemlju pa vidim koj je kakav,a sada imam raberwerka rešetkastoga,okretača naravno,samo sa okretačima i radim,samo ti sa rešetkom su skuplji malo ali tko ne radi puno zemlje puna daska je isto dobra.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
ja obrađujem nesto vise od 10ha,zemlje ima svakakve,od pijeska do betona. Dosad smo orali sa 10 cola imt-om,pa su mi prekretaci nepoznanica,a ima ih puno vrsta.ne bih se htio zaletjeti.budemo vidjeli u gudovcu kakva bude ponuda,ali mislim da mi se ipak ne isplati kupovati novo. Ovaj regent nije los,ali mi je lemken favorit. Daj mi reci kako se ponasa kod zaoravnja kukuruzovine,i recimo paprike ili kupusa,kultura gdje ima puno zelene mase,i dal je poslije jesenskog oranja teze za njim obraditi zemlju nego za plugom s normalnim daskama? Ako je previse off topic,nek moderator premjesti postove u odgovarajucu temu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Znam kolega :)

Upravo sam ga baš htel postaviti tu, kad evo vidim.
1999. godina 577 + strojometal utovarivač, čisto solidna i zadovoljavajuča kombinacija, samo nek je traktor ok, da nema nekih nedostataka.
Nego, cjena je malo paprena....previše novaca.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Znam kolega :)

Upravo sam ga baš htel postaviti tu, kad evo vidim.
1999. godina 577 + strojometal utovarivač, čisto solidna i zadovoljavajuča kombinacija, samo nek je traktor ok, da nema nekih nedostataka.
Nego, cjena je malo paprena....previše novaca.

da je 82000 s utovarivačem dalo bi se razgovarat za te novce se nađe i Fiat s utovarivačom
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Tako nekako, Fiat je ipak traktor za razliku od IMT-a, no ovog imt-a izvlače jedino mlade godine, no opet je puno novaca.


No kad malo bolje razmislim...evo traktora za mene, još malo korigirati cjenu na nekih 6-6500€ i pomalo ga doam sređivati, eventualno i generalka ako je potrebno.
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-577dv-oglas-8915136
 
Posljednje uređivanje:

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Tako nekako, Fiat je ipak traktor za razliku od IMT-a, no ovog imt-a izvlače jedino mlade godine, no opet je puno novaca.


No kad malo bolje razmislim...evo traktora za mene, još malo korigirati cjenu na nekih 6-6500€ i pomalo ga doam sređivati, eventualno i generalka ako je potrebno.
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-577dv-oglas-8915136

za te novce bi ti preporučio 5136 uz isto takvo ulaganje ko na 577,al nije ti potreban takav traktor od 140 ks
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
ja obrađujem nesto vise od 10ha,zemlje ima svakakve,od pijeska do betona. Dosad smo orali sa 10 cola imt-om,pa su mi prekretaci nepoznanica,a ima ih puno vrsta.ne bih se htio zaletjeti.budemo vidjeli u gudovcu kakva bude ponuda,ali mislim da mi se ipak ne isplati kupovati novo. Ovaj regent nije los,ali mi je lemken favorit. Daj mi reci kako se ponasa kod zaoravnja kukuruzovine,i recimo paprike ili kupusa,kultura gdje ima puno zelene mase,i dal je poslije jesenskog oranja teze za njim obraditi zemlju nego za plugom s normalnim daskama? Ako je previse off topic,nek moderator premjesti postove u odgovarajucu temu.
Pa meni je regent loše zaoravao sve,a onaj lemken što sam ti rekao da takav ima moj kolega dobro zaorava,inače lemken ima drukčije daske,one drukčije jako dobro rade,ali mora imati pretplužnjake,i kada je to sve poštelano kako treba,iza tebe kada oreš samo se mora vidjeti zemlja i brazde lijepo složene.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,189
Šanana, kupi nekog rabljenog Zetora i dovedi ga u red za male novce. U 577 buš zgubil i sluh i zdravlje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh