• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ništa od toga,promašena serija i ja ga nebi za nikakve novce kupio.Sa tom serijo 30 od maseya ljudi koje ja znam imali su jako puno problema a i u Njemačkoj sam čuo na par mijesta da je to promašena serija.

Da je promašena serija nebi ih toliko bilo proizvedeno..
Mislim da MF ima najviše traktora baš te serije 30xx,a da ne govorim za 31xx ili 36xx,neznam dali je koji proizvođač proizveo više takvih traktore jedne serije??
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,733
To je Universal sa kraja 60-tih god. sa orginal Fiatovim motorom, model bi trebao bit U-651
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
- niži čovjek, debeljko, ima neku pilanu u okolici vrbovca,, upoznao sam ga:icon_lol: smješan lik a čini mi se i jako pokvaren
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Tocnije iz Zvekovca kraj Dubrave Vrbovecke.......petama vjetra od toga......
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
- niži čovjek, debeljko, ima neku pilanu u okolici vrbovca,, upoznao sam ga:icon_lol: smješan lik a čini mi se i jako pokvaren

kao što Mireek već napisao. taj citiram "debeljko" je sin "glavnog" gazde. ako ga on prodaje.
selo Zvekovac kraj Dubrave. vidi se iza traktora brdo daski napiljenih. i dubrava vrbovečka ne postoji.
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
A gdje je GRAMIP?

U Dubravi. :)
od prošlog ponedjeljka navodno opet pokrenuta proizvodnja. nisam se raspitivao jer je to živo rasulo od pljačke i nesposobnosti. U Jugi su GRAMIP, mislim 3. maj ili Kraljevica i Crvena zastava imali jednog robota za prešanje. Žužul došao i nema više robota. sjećam se da je onda koštao vrtoglavih 500.000 dolara.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sigurno je završio kao i sve u temi privatizacija na Hrvatski način
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Da je promašena serija nebi ih toliko bilo proizvedeno..
Mislim da MF ima najviše traktora baš te serije 30xx,a da ne govorim za 31xx ili 36xx,neznam dali je koji proizvođač proizveo više takvih traktore jedne serije??
Ja sam imao MF-a 698 T,jedan od vrhunskih traktora,jel sam ih dosta imao pa znam,ali o seriji 30 sam čuo od ljudi koji ih imaju dosta loše,ne kažem da su svi takvi,valda ima i dobrih traktora,ali ja ga nebi uzeo za nikakve novce jel jedna sitnica na poweru da ode sinkron ili nešto drugo u mijenjaču košta jako puno.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
... jel jedna sitnica na poweru da ode sinkron ili nešto drugo u mijenjaču košta jako puno.


Izmedju ostalog kao i na svakom drugom traktoru koji ima power ili sinkr getribu! Sve ovisi o ruci onog ko je za volanom tj ko salta po getribi te o odrzavanju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh