• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Taj kombajn se vec malo duze prodaje mozda je spustio cijenu radi kupnje drugog ili da ga se rijesi sto prije!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ah,da,fakat. dino je postavil oglas,nisam prije skuzil. nek onda moderator obrise post.
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Taj kombajn se vec malo duze prodaje mozda je spustio cijenu radi kupnje drugog ili da ga se rijesi sto prije!!

sigurno je godinu dana u oglasniku čak je jedno vrijeme mjenjao za manji cijena je sigurno bez kukuruznog adaptera
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
sigurno je godinu dana u oglasniku čak je jedno vrijeme mjenjao za manji cijena je sigurno bez kukuruznog adaptera

Cijena je za zitni i kukuruzni adapter sve u kompletu kombajn na oko super izgleda a pravi razlog prodaje ko ce znat!!
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Cijena je za zitni i kukuruzni adapter sve u kompletu kombajn na oko super izgleda a pravi razlog prodaje ko ce znat!!

onda nije puno meni je debeljak tražio zimus 23000 samo sa žitnim a za taj mi je rekao da je uvežen iz mađarske i da je ofarban aj znaj šta mu je ipak je mala cijena
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
za mekšu zemlju da a tamo gdje raste lucerna samo nizbrdo :(sweat):

ma išao bi on na većinu zemalja jedino na par parcela gdje su velika brda ne bi išlo. Ček ti vučeš onaj Imt 756.30 za koliko ks?
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
ma išao bi on na većinu zemalja jedino na par parcela gdje su velika brda ne bi išlo. Ček ti vučeš onaj Imt 756.30 za koliko ks?

plug po meni nije skup ako je ova cijena i nije nigdje motan tako da ti je dobra prilika kad ga probaš onda ćeš znati. ja imam imt 14 coli trobrazni
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
plug po meni nije skup ako je ova cijena i nije nigdje motan tako da ti je dobra prilika kad ga probaš onda ćeš znati. ja imam imt 14 coli trobrazni

A koliko ks je mf za kojim ga vučeš? ja imam ovakav plug kod kuće samo dvobrazdni i stvarno je masivan
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cijena je povoljna, ali je i traktor dosta ofucan, koliko se da vidjeti na slikama..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,901
lako za ofucanost,samo da je sa kompjuterom i hidraulikom sve u redu..onda je pogodak
 
Na vrh