• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
ja imam sličan samo 12" i plug je stvarno jak. Ja s njim čak vadim i panjeve i povadio je oko 100 panjeva.


Jel to znači da bi i ja sa svojim IMT-om 756 mogao panjeve vaditi, pošto mi sa slika izgledaju potpuno isto.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bog zna koliko bi trošio u transportu silaže sa tih svojih 135 ks???
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Bog zna koliko bi trošio u transportu silaže sa tih svojih 135 ks???
Nevidim razlog zašto bi puno trošio?
Taj traktor vuče prikolicu iznad 10t u silaži,a kad on dopelja u silos to se i pozna..
Kad obijete generalku i gume kaj ostane .
Tužna neka priča
Nekak tak i ja mislim..
Al opet,očekivat nekaj za 40tkn,u tak dobrom stanju bar vizualno je teško..
Ukratko ja bi ga kupio da imam mogučnosti,pa da je neznam kak loš mislim da vrijedi..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Nema šanse, cipelice za njega su bar 10, 15 tisuča, a gde je još makina?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Nema šanse, cipelice za njega su bar 10, 15 tisuča, a gde je još makina?

Prednje gume jesu nove,zadnje su neke polovne ali s dobrom ripnom,ljeva je drugačija od desne..Ljeva mislim da je Ruma-guma,a to je bila prva ugradnja na IMT...

Primamljivo izgleda ovaj traktor,sve više ukazuje na to da je neka mutna roba,ali tko če ga znat..Izgleda da ču ga morat kupit pa da se vidi kaj je to :icon_eyes:
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Nikad neče dobit 130 000kn za taj traktor,da ga malo opere i popravi gume oko vratiju i prefarba krov možda bi i dobio tih 130 000kn a vako mu nebi dao ni 90 000

http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-zetor-7341-super-turbo-oglas-8865201

Nikad mi valjda neče biti jasno kako netko može tako uništiti traktor, dok sam vidio sliku prvo sam pomislio da je ovdje jedan iz mog kraja, u istom je stanju kao i ovaj iz oglasa, možda još u gorem, kak samo ove stepenice uspiju ovak pomotat, na mom nisu gotovo niti oguljene nigdje u 14 god i 5000 sati, strašno
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ma ovo je neka budala, pogledajte sjedalo stoji na koso, stepenica smotana, zbljedio prljav, prednja felga masna,, KRŠINA
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pa da , bolje uzeti iz feancuske fino opran i namirišan , izrađen i pomlađen i natrpati đepove trgovcima .
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Popravak guma , farbanje krova i pranje za tebe vrijedi 40 000 kuna ?:mur:

Nevrijedi,ali čovjeku odma bolje izgleda i vidi se ako je traktor sačuvan ili ne.
Nevrijedi nikak taj traktor 130 000kn ni da se sjaji ko pisanica,ali eto čovjek traži,svaka roba ima svoju cijenu i svoga kupca
Samo sam htio reči da ako se traktor malo dotjera ušminka da ako čovjeku bolje izgleda da možda i dobije te novce šta traži.
Šminka puno znači,vidi se dali se pazi na traktor ili se samo tjera.
Vjerujem da bi i ti prije išao pogledati neki dotjerani,oprani traktor nego neki koji je tek izašao sa polja i sav je zmazan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh