• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,147
Sta mu je onda bilo? Vidim prve gume su za mjenjati, ali to je manje bitno.. Eto i meni se svidio na slikama, a kad tamo, nije go*no nego se pas posro.. :D:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Onak, na prvi dojam, gume, pumpa volana, tj, volan si mogao okretati samo pod velikm turažom,ulje curilo iz reduktora prve vuče, sam je to gazda probao ne baš vješto sakriti, uz opravdanje kak je mjenjao ulje 2 dana pred božić, pa nije obrisao, volan mi je fino objasnio da je to zbog "hladnog ulja", ali kad se ugrije radi dobro, prvi most raskliman, tj, svaki kotač vuče na svoju stranu, dimio je nekak čudno plavo, nije imao ključeve od kabine, pol tepiha na podu orginal, pol izrezano do starih guma, tapacirung na blatobranu podrapan.. a prije mog dolaska (sk-kt, to ti je oko 40 min vožnje), bio je prvi vlasnik, (zapravo drugi) traktor ima brz spori kardan(a nema, tj i nezna kaj je to), neče ga paliti do mog dolaska( temp na satu 60stupnjeva), onda sve ispadne kontra dogovora... i onda kad je bubnuo cijenu da če spustit za 50 eura na 11550, to je bio vrhunac svega, i još kao, jučer je davao čovjek 11000 pa ga kao nije dao... hahahhaa.. tak da ono, slike su rekla kazala... prije tog sam gledao 4340 koji nije baš izgledao neš sačuvano, ali je bio 5 puta bolji od tog.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,147
Eto vidis, dok se kupuje stroj stvarno slike na oglasu nisu nikakvo mjerilo, samo sjesti u auto i isprobati i vidjeti sve u zivo.. I jedna stvar koju ja ne volim su farbani strojevi koji su na prodaju..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Meni farba ne igra ulogu, ak je to ono šta trebam i procjenim da je u dobrom stanju, evo, uzeo sam gamu 14 r, rasturio ju skroz, prefarabao i sredio za sebe, a pitanje oču ju i zakačit ikad za traktor, ak dođe da ide na prodaju stroj je u savršenom stanju i treba raditi jako dugo bez ikakvog ulaganja.. tak da mislim, nije farba nekakvo mjerilo
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
366
koma na telefonu iz tvornice izašo sad js spustio na oglasu sa 45000 na 43000kn

Inace pratim ponekad ovu temu jer iskustvo forumasa najvise vrijedi,mozda cu i sam biti u potrebi traziti nesto...pa te molim malo opisi sto si zatekao kada si dosao...ako imas snage i nervnih snaga :D
Ipak je to veliki traktor za nesto manje novaca...
Usput..kakve su mogucnosti servisa.
hvala
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
vrijedi svake lipe,prve gume mu kupiš za 3000kn,zadnje su još super,a traktor je super radnik
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Ova druga, novo je novo, samo je šteta kad se uzima tak da se ne uzme sa duplim stranicama.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,761
Znam da je novo bolje ali prva se kvači na donju kuku a to mi je nekak bolje a neznam da ču za novu toliko moči skupiti. Želje su velike a mogučnosti tako tako
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
@davpetri20, ako tražiš mali traktor pogledaj pod..kubota,Yanmar..
 
Na vrh