• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Nije šestak. 4cil turbo. Zetor nema u ponudi svoj 6cil motor
11741 je šestak. Lamborghini motor.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa ovo je stvarno dugacka hauba za 4 cil. a i nikad nisam cul za kooperaciju zetor-lamborghini. nekak mi je to protuprirodno!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bilo mi je čudno da Zj piše da je 4-cil. ovo po zvuku je šestak da vrag vraga...
Kak nema zetor u ponudi 6-aka??? A kaj je išlo u one ZTS traktore 120-160 ks i u one stare Crystale???
Nema uopče ne konedati opida za 11641, ima 114 i 11741

Možda ni ne postoji, a ljudi ga voze...hehehehehehe
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
11641 je 110ks 6-cilindara motor, na prvim generacijama forterre, a na 2 generaciji je 11741 turbo motor 6 cilindera sa 120 ks..
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Znam ciji je traktor I nije sigurno jako pohaban,sigurno je dosta radio ali je I dobro odrzavan.

ma ja sam samo mislio na vanjski izgled, u motor i mjenjac ne ulazim. naravno da je radio,ipak je to jak traktor koji ne smije stajati! znas li mozda kakav mjenjac ima?
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Kolko sam čul ovde na forumu to ti je nekakav švercer kaj uvaža traktore i ostalu poljo mehanizaciju, al se moraš paziti jer on ne uveze skroz ispravne traktore nek ih samo pokrpa i ušminka.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Da prije Vrbovca kad se dolazi iz V. Dubrave, bar tak veli, nekak preko telefona cudno zvuci gazda......

Sto bi bilo cudno.
to je traktor-market
uvoznik,ima preko 30 traktora na lageru.
I sve ti kaze o traktoru,i na licu mjesta ti uvijek kaze manju cijenu nego sto je na oglasu,fleksibilan je.
Prijatelj je bio prosli tjedan...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kod njega sam ja kupio svog mf-a prije 8-9 godina, dok još bio u pelenama s tim poslom, imao po jedan dva traktora, ali eto poso je dobro išo izgleda....
e sad s daliborom se da ljepo dogovoriti pošto je on gazda, osim ako nije još tko u igri, a sad kakav je traktor teško je reć. traktor daje na probu pa malo žešći test da vidiš kakv je...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
uuu taj se več vuče po njuškalu dugo dugo, to je traktor od onog "agrar" švercera, neznam gde je sad završio.
Bog zna jel sve u redu s njim, isto zanimljiv traktor, po meni daleko bolji od serije 3000!
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
uuu taj se več vuče po njuškalu dugo dugo, to je traktor od onog "agrar" švercera, neznam gde je sad završio.
Bog zna jel sve u redu s njim, isto zanimljiv traktor, po meni daleko bolji od serije 3000!

A nista ici cu vidjet pa sta bude, ako nema elektronike nema neke ni filozofije prevelike, malo pregovarat o cijeni ako je sve ok pa se mozda i likovo bude pilo.......
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ovaj 399 je još uvjek kod takozvanog "agrara" točnije kod njegvog oca koji se bavi poljoprivredom a isto svime i svačim, izvor iz prve ruke.
tamo je još neki hurliman, zetor, i JD
s traktorm je sve uredu, ali je relativno preskup za svoje godine a i opremu koju ima, za te novce se da kupit puno noviji traktor s ehr, reverz el,
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Mireek,imas jednog 3125 u Lipovljanima,cjenovno je ko onaj u Vrbovcu,pa posalji poruku tiboru,mozda on zna nekaj o traktoru vise!
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Mireek,imas jednog 3125 u Lipovljanima,cjenovno je ko onaj u Vrbovcu,pa posalji poruku tiboru,mozda on zna nekaj o traktoru vise!


Evo odmah saljem, jel znas mozda kod koga je u Lipovljanima taj traktor??
 

Najnoviji postovi

Na vrh