• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Forum nije bil spreman na njegovo percipiranje stvaronosti i stanja svijesti naroda , isto se dešava još nekim članovima
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Ma neće Pege nazad na forum, on je osnovao svoj vlastiti forum i sad tamo kroji zakon kako njemu paše..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Daj pošalji link , zar nije to propalo?
Ja bi rado pege na svom forumu ..pege je osovina svakog foruma ...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta je dečkič, kaj te muči - ja samo neke stvari jednostavno - znam - naći.:icon_wink::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

I ne svrstavaj me na svaki forum - eto,na Iskrici na primjer nisam.niti na Smokvici. he,he.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I znaš šta,progutati ćeš tu ironiju dok ti stavim mišomor u -kaj ti ono piješ? - kavu? - u kavu. I grdo te pogledam.:biggrin::icon_lol::icon_rolleyes::(angel):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
što bilo da bilo,covjek je bio zabavan,a i rekao je dosta stvari s kojima sam se slagao,stvari koje se mnogi boje reci... sad,dal smo bili nas dvojica ludi,ili su ludi bili svi ostali?
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Kaj je preveč ni s kruhom nevalja..stvarno pretjeruje s deaktivacijom pa obnovom, da mu oglas svaki dan bude pri vrhu. Ja tražim frezu, kad kliknem , svaki dan njegov kombajn je na 1 stranici...i kako naslov kaže....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Taj traktor ti je 2000god. vrijedio isto ko i moj universal 530 97god. tako da onda si misli kako valja
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
znam par ljudi koji ga imaju,jako los traktor,kvarova ko u prici,a za svaku sitnicu ga moras raskopati skroz. jedan od njih je,jadan,bio stalna meta ismijavanja zbog tog traktora i njegovih kvarova,i kad su se malo ponapili u seoskoj birtiji,odlucio ga je izvesti na livadu i zapaliti. tad se sjetio da u njemu ima jos skoro pun tank goriva,pa mu je bilo zao,i ipak ga je ostavio.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
E upravo tako,s njim na polje ili livadu i zapalit ga,taj traktor možeš prodat samo na odpad,sam na kile vrijedi. Isti problem ima i bratić,ima taj traktor i kolko pua več radio generalku i polu generaklu i nez šta sve nije. Isto je reko da će ga jednom tak zapalit,samo šta se neusudi jer onda nema drugi traktor za teške poslove a nema ni € da kupi drugi jer stalno ovog mora popravljat.
Zato ko god da želi kupit taki traktor neka bježi što dalje od njega.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
s time ne budes orao u kukuruzovini... mozda onaj lemken na zadnjim slikama...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
I moj glas za lemken, ovi mi se ne sviđaju ni malo!

Matej, el će onda biti prikolica za prodaju, ako ideš na rolo balirku!?
 

Najnoviji postovi

Na vrh