• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

stiv3060

Novi član
Tu od
2 Tra 2013
Poruka
12
Ma biježi od te serije,kaže mi kolega koj ima takvoga da po hladnome vremenu jedva sebe vuče po cesti.

zašto bi bježao od toga, ovisi za što ti treba, istina je da dok je jako hladno vani da u početku malo slabije vuče, ipak on ima veliku masu, ali nije ni hladan traktor dobro tjerat, zagrije se ulje pa onda ide dobro. Ja sam u brdima pa nas traktor služi odlično, ja imam takav traktor sad več skoro 10 godina, i nismo imali nikakvih večih i ozbiljnijih problema s njim. Pogledaj dobro kakav je mjenjač, dali se dobro šalta, i da ne iskače iz koje brzine, te da ne krči dok mjenjaš. Pogledaj jel prčkano po struji, jer dosta naših stručnjaka to sve prespoji pa poslje pola funkcija koje je prije traktor imao nema. Ja nikad nebi kupovao traktor na kojem je nešto prebrikano, jedino ako rade sve funkcije. Ako je traktor ispravan i nije potrgan ja bi ti ga preporučio, pošto ja imam traktor te serije i za sada je odličan, možda jedino ako si u brdima da je za koji ks jači.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
mozda je covije mislio na to kad ti crkne da ti ga odfura na otpad :icon_rofl:
te godine passata su u banani i nemaju nikakvu cijenu jel nevaljaju motori i elektronika,odlaze dizne i uljne pumpe a popravak nije bas jeftin,par kolega je vec dosta para dalo na popravke a nisu se htjeli rapitat o tim autima.ako takav passat onda 1.9tdi

Pitaj kolege jesu kupili nove aute i jesu ih servisirali u ovlastenom servisu.
Evo vec sestu godinu i 150000 km ide kao i prvi dan. Dizne promjenjene prije pola godine iz predostroznosti i to besplatno kao i svima drugima koji su kupili auto kod njih i koji ga tamo servisiraju.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
kak bi mi ovo dobro došlooo

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-carraro-2005-oglas-9394343

traktor-carraro-2005-slika-27488291.jpg


viđam jednog oko sebe, traktor leti po cesti...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ima susjed 60 ks carrara,ide to,a po Bedekovčini sam vidio jednog i vidi se da ima tešku nogu,tak se vozil da mu balirka skakala doslovno 20 cm od poda :D::icon_weed:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
o,dobar je carraro,nema se tu kaj reci,ali mu kabina i unutrasnjost nisu bog zna kaj,ako patite na te stvari!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ma mene nije zanimao pasat nego ta stavka, to je smeće živo sa comonrailom, moj šef je lani uzeo 2008 za 13 hiljada eura, i nedavno je dao prek 30 hiljada kn za popravak i 2 mj bio bez auta jel su mu ovi u zubaku zmrdali cijeli auto, spalili katalizator. pa je mjenjao od dizni, pumpe goriva, rvg ventil, turbinu, itd da ne nabrajam, ali dečki u zubaku su se učili raditi... daleko od toga, auto je lijep, udoban i nema tu šta... ali kad se desi tak šta, ufff
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
zašto bi bježao od toga, ovisi za što ti treba, istina je da dok je jako hladno vani da u početku malo slabije vuče, ipak on ima veliku masu, ali nije ni hladan traktor dobro tjerat, zagrije se ulje pa onda ide dobro. Ja sam u brdima pa nas traktor služi odlično, ja imam takav traktor sad več skoro 10 godina, i nismo imali nikakvih večih i ozbiljnijih problema s njim. Pogledaj dobro kakav je mjenjač, dali se dobro šalta, i da ne iskače iz koje brzine, te da ne krči dok mjenjaš. Pogledaj jel prčkano po struji, jer dosta naših stručnjaka to sve prespoji pa poslje pola funkcija koje je prije traktor imao nema. Ja nikad nebi kupovao traktor na kojem je nešto prebrikano, jedino ako rade sve funkcije. Ako je traktor ispravan i nije potrgan ja bi ti ga preporučio, pošto ja imam traktor te serije i za sada je odličan, možda jedino ako si u brdima da je za koji ks jači.
Ma vidio sam dosta ljudi koji su imali sa tom serijom problema a popravci su skupi,inače kada je ispravan dobar je traktor.ja sam ih u prolječe gledao dosta prije nego sam renola kupio,nisam ni na jedan ispravan naišao,nakraju sam kupio renola i nije mi ni najmanje žao.Izgleda da ljudi ne prodaju te traktore dok valjaju.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
Ma mene nije zanimao pasat nego ta stavka, to je smeće živo sa comonrailom, moj šef je lani uzeo 2008 za 13 hiljada eura, i nedavno je dao prek 30 hiljada kn za popravak i 2 mj bio bez auta jel su mu ovi u zubaku zmrdali cijeli auto, spalili katalizator. pa je mjenjao od dizni, pumpe goriva, rvg ventil, turbinu, itd da ne nabrajam, ali dečki u zubaku su se učili raditi... daleko od toga, auto je lijep, udoban i nema tu šta... ali kad se desi tak šta, ufff

to je pd motor a ne comonrail,komonrail su od 2008 i oni valjaju.ugl ovi sta iz vana dodu su vec u banani i sigurno traze ulaganje ali nemora ni to bit,al pate njih i glave i uljne pumpe,moze se desit da netko napravi 300000km i nema kvara a na njih 20 su otisli isti djelovi,sta odma znaci da je tvornicka greska ...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Pa taj njegov i je 2008, prva generacija sa cr motorima i drugačijim ovjesom do 2008
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
http://www.njuskalo.hr/traktori/najam-oglas-10014455

:(rofl):

Dajem djevojku u najam na neograničeno. Specijalnost - okopavanje manjih vrtova (kumpiri). Usto je i sposobna za takljanje poma, zalijevanje većih i manjih zemljanih površina, okopavanje istih i sličnih, povuče bolje nego manji traktor. Nikakav problem joj ne zadaje klanje prasaca, a ni pravljenje čvaraka i kobasica. I to nije sve! Uz sve to dobijete i priručnik za uputstva te godišnju pretplatu na lovački list 'Dobra kob'. I sve to za samo 399,99! Nazovite odmah! Ponuda vrijedi do 1.1. (ili do isteka zaliha) !
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Imal ja točno takvog,medo ga vuče bez problema,ali to ti je niski klirens pa se oče dosta štopat i to je plug za laku zemlju jer je moj škripal u ilovači i daske se povijale,ako ti ovo dvoje ne predstavlja problem uzmi ga jer lijepo okreče brazde,i da ako je sve uredu mora se svaki put okrenuti bez problema.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Imam nešto i teže zemlje, a na koji sistem se to okreće? Danas popodne sam planirao otići do Bjelovara viditi plug.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ovaj plug neka kopija Vogel&noota...
Za C 360 ko stvoren,lagane konstrukcije..Na slikama se vidi ručka koja se povuče kad se plug okreče i radi na sistemu vage..Ručka je na ljevoj strani blizu kopčanja poluge..
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Imaš ispod poklopca 2 fedra koji moraju biti kak spada da to funkcionira
 

Najnoviji postovi

Na vrh