• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Sve to ima svoje, kod mene u selu su dvojica susjeda kupila rusa 82ks, u isto vrijeme. Jedan je uredniji od drugog, znaci uredan rus, poderao jedne gume vec, ima bar 5000 sati, cist ko suza, samo mijenja ulje i deri, nikakvi problemi, ovaj drugi je toliko polupan, poderan, kao da ima 30 000 sati, lamela, mjenjac motor, sve je radeno, curi na.sve strane. Vjerujem da je manje u konacnici radio od prvog. Nejerojatno. Naravno da prvi traktor vrijedi vise.
Kao i kilometri na autu, nemozes ga suditi samo po tome.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
meni je samo nepojmljivo da traktori od 120+ks,naprave u 20+ godina 3,4,5 tisuca sati...
mislim ako je netko kupovao traktor te snage da ide jednom mjesecno u ducan 10km udaljen od kuce,onda ok,ali ako si ga ubrazdio i imas 50-60ha zemlje,onda u 20 godina napravis poprilican broj sati...(ionako tko ima puno zemlje,najveci ili veci traktori su obicno za teške poslove) i imaju malih traktora za lagane!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zna li tko sta o ovom traktoru? moze i na pp..

massey-ferguson-3060-slika-21211851.jpg


http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-3060-oglas-7544582
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
cijena mu je samo od auta ,to znaci da ovo nabrojano nije preracunato u cijenu
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Pa znam da je cjena od auta, i da treba platiti davanje, ali me zanima, šta je to "zbrinjavanje otpada"?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ma biježi od te serije,kaže mi kolega koj ima takvoga da po hladnome vremenu jedva sebe vuče po cesti.

znam moguce probleme s tom serijom. bio je jedan te serije u dvoristu, sada je drugi. zanima me zna li tko taj traktor ili vlasnika..
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
Pa znam da je cjena od auta, i da treba platiti davanje, ali me zanima, šta je to "zbrinjavanje otpada"?

mozda je covije mislio na to kad ti crkne da ti ga odfura na otpad :icon_rofl:
te godine passata su u banani i nemaju nikakvu cijenu jel nevaljaju motori i elektronika,odlaze dizne i uljne pumpe a popravak nije bas jeftin,par kolega je vec dosta para dalo na popravke a nisu se htjeli rapitat o tim autima.ako takav passat onda 1.9tdi
 

Najnoviji postovi

Na vrh