• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Smanji okretaje a brzina ostane ista. Zanimljivo. Ili dobijes par zupcanika u mjenjacu ili je nekakva magija posrijedi.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Pričo mi je kolega njemu su to stavljali da se to ugradi i još se neki šarafi na dihtungu moraju otpustit ako ne nevaram.Nemojte me za riječ držat
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Ja nisam išao van niti se raspitivao za cjene vani ali mislim da nije to prava cijena i na slici su dva traktora a ne jedan
 

ivek32

Novi član
Tu od
12 Stu 2013
Poruka
23
Ljudi ovak kaj se tice traktora plati pola pa dobis traktor plati neznam kaj i ta sranja,
Nedavno sam na netu nasel ovu firmu http://www.agro-bfd.eu/ i javim se ja frajeru i on meni kaze ovo
Pozdrav,
Vi ćete napraviti ugovor s RTP-Express.
I vi ćete morati platiti za RTP-Express.
Novac će biti blokiran u RTP-Express račun poslovne banke.
RTP-Express će držati novac dok ćemo završiti naš posao.
Ne možemo primiti novac od RTP-Express bez vašeg ugovora.
To je međunarodni sporazum.
Da bi se ovaj posao u sigurnim uvjetima, trebamo posrednika.
U ovom sporazumu, naš Posrednik će biti RTP-Express.
Ako ste zainteresirani i želite pokrenuti transakciju, daju nam svoje podatke na ovaj način:


Prvo ime:
Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Telefonski broj:

I mi ćemo pokrenuti transakciju.

Čekamo vijesti od vas.

Srdačan pozdrav.


Agro BFD Sp. z.o.o.

ul. Gdańska 55
Słupsk,76-200
Poland

www.agro-bfd.eu
Tel: +48 587 357 648
E-mail: agro-bfd@live.com

i lik pise ta sranja pogledajte malo tu stranu ima dobre traktore za jako niske cijene. ja sam skoro nasjeo na ta praznovjerja a nevjerujem da niko drugi nije bio zrtva takvog sranja i nasao sam sad na ovom linku da je stranica fakat lazna nevjerujte u ništa sto ne vidite cak je nudio uvjete da ce doc traktorom ovdje do mene i da ce prec tih 1000 km dzabe no hvala bogu da sam ga na vrijeme prokuzio.... jer nije mislio da bum provjeril na google earthu njegovu adresu koja je ubiti neka stara kucetina...http://s1306.photobucket.com/user/HannahsDad2012/media/AGROBFD_zpsde460dec.jpg.html


P.S pogledajte i ostale slike tu su i ostale lazne firme od irske ceske itd...
 

Najnoviji postovi

Na vrh