• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

B

Bobo

Guest
Ako ima papire i kad ju pregledas vidis da nista nije vareno po sanduku i sasiji, mislim da vrijedi te pare. Naravno, kocnice, instalacija, kipa, moraju raditi...
 
B

Bobo

Guest
Ima i boljih za manje novaca...

Papiri upitni, jer ne vidim nigdje registarsku plocicu...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma talica je gore na lijevom blatobranu prekrivena nekom krpom da se ne vidi...

A čuj, nove gume, stakla su sva, limarija uredna, motor suh...večinom se svi kreču oko 50.000 kn, neznam baš da bi se mogao naći dobar 577 DV s novim gumama ispod 50.000, čak i za ove bez prednje vuče traže 50.000, a ima ih i preko 65.000 kn...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
na njuskalu nema jeftinije sedmice a da je u dobrom stanju.
cijene su im bome paprene..
recimo, za 52tkn imas mf-a 294, prodaje ga clan drugog foruma. na oko nije usminkan i stariji je dosta, ali je garant klasa iznad sedmice. mjenjaci sastrane, 2brzine kardana, bolja kabina..
zagledavam i ja te imt-e, ali preskupi su..
 
B

Bobo

Guest
Vidi zbilja, registriran je, nisam tablicu uopce ni primjetio...

Letao sam ja prosle godine za traktorom i koga god sam nazvao za IMT, NI JEDAN nema papire... I sto je naj gore, svi se cude kad za papire pitam kao: "Sta ce ti, neces ga valjda ragistrirati?" onako uz podsmjeh...

Ista stvar kad smo i skipa trazili... Hoces-neces kupili jednog jedinog kojeg smo nasli s urednim papirima...


IMT je dobio na cjeni od kako je ova kriza pocela, cjene im skacu dosta, tvornica propada, a novi su zacjenjeni puno previse... Svi znate sto je IMT bio prije i da je to donekle i bila kvaliteta za relativno male pare, a sad totalno suprotno i zato su stari traktori dobili na cjeni.

A da stvar bude tuznija, jedan 5106 u urednom stanju kosta manje nego osrednji 577dv... Pa ko tu koga pravi budalom? Mislio sam ici i ja na sedmicu, ali kad malo razmislim nema smisla.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
taj auto kad je izašao na tržište bio je daleko ispred svog vremena
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
taj auto kad je izašao na tržište bio je daleko ispred svog vremena

i danas je bolji od kod nas jako cjenjenih GERMANI i sličnih vozila, svoje vremeno sam se vozio u jednom i to je ludnica, nečuješ ništa osim vjetra i to jako slabo
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320

ako več misliš na bmew onda biježi od motora 525tds i td jer troše min 9l i to sa uskim gumama-195....također i biježati od benzinaca 1.6 i 1.8 jer troše poprilično a 2.0 motor sa 6 cilindara samo riječi hvale a potrošnja od 8 do 16 ovisi o gasu, također mogu preporučiti i 3.0 dizel novije generacije jer stvarno troše manje od bilo kojeg wv
 

Najnoviji postovi

Na vrh