• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To je dosta teško za reč dali bi ili nebi bilo previše. Najbolje bi bilo da se može negder posuditi slična pa probati par sati raditi sa njom da se vidi kak traktor reagira nakon par sati teranja. Ipak on ima dve brzine kardana i dovoljan izbor brzina za rad. Viđam po ytubu de ljudi teraju one lakše izvedbe RD od 2.5m sa velikim ursusom, e sad koliko pati to je druga strana medalje!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Bilo bi mu previše 3 metra,nema taj belarus baš snage na kardanu,vidim da ga maler dosta davi,a moj masey je radio bez brige s njim,rus novi a moj masey tko zna koliko radnih sati,znači po konjima su si tu negdje.
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Tu dosta igra i kakva je zemlja,teška ili lagana za obradu. Ja imam rd 2.3m i traktor od 60 ks i u teškoj zemlji mu je ona nekad na knap. Zavisi opet jel zimska brazda ili proljetna a kolega takvu od 3 m i packerom tjera sa 120 ks, što ne znači da ne može i manji traktor.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Zato velim, najbolje je probati ako se ima gdje i onda točno znaš u kojem grmu leži zec. Recimo kod mene u ilivači bi izdahnul začas ali negder de je laka zemlja bi išlo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nisu bile skupe pitaj sad u Mađi 790 eura skužili Mađari da odlaze pa digli cijenu jeftinije u Vrbovcu manje od 5 000 kn nisu više dijelovi jeftini a kak vidiš tko još hoče rusa ni na kilu .:icon_butt:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa košta kao za pravi traktor,toliko sam i ja platio za johan deere motor od kombajna.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nejde ta rotodrljača pretjerano teško pošto ima klinove a ne noževe,vjerojatno je rus od 80ks slab za nju ali vjerujem da traktor od 95ks bi ju morao terat.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ne znam da li ste komentirali oglase od ove firme na njuskalu :
http://www.njuskalo.hr/kombajni/new-holland-tx-36-1990-kombajni-245-ks-7.000.00-oglas-14263519

Ne kuzim cemu sluze ti oglasi ?

ja sam prije par dana poslo e-mail iz zajebancije
rekli su dovesti traktor za 350eurapo popodne traže 2400eura kad sam reko da nema šanse onda da uplatim 700eura kad sam reko da neću dok ne dođe traktor poslo je mail koji glasi ako ne uplatite 700 eura ništa od traktora:mur:
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
koji su to luđaci, svako koji je i malo normalan kuži da su to totalne nebuloze,
mada kak se veli, svaka roba ima svojeg kupca :icon_kidra:
 

Najnoviji postovi

Na vrh