• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Imam ja takvu RD 2.5m Mora, samo moja je sa cjevastim valjkom i za sad dobro radi i lagana je za terati
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Meni ga ne mora nitko hvaliti jer ga imam,ali da ne ulazim u bespotrebnu raspravu ja bih radije još jednog takvog imao nego ovog fendta što ga sad imam,rus je sebe otplatio a fendt neće još 20 godina,još kad se sjetim koliko je novaca uloženo u fendta mogao sam pola novog rusa kupiti za te novce.Na koji način se kod tebe pokazao lošim?
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
Kaj velite na ovo??
Koliko to more biti u lošem stanju, mislim na motor i mjenjač. limarija me ne interesira uopče, to se ulicka lako!
Znači motor i mjenjač.

http://www.njuskalo.hr/traktori/deutz-dx-85-oglas-14296141
Cjena je povoljna, a išlo bi to i još dolje sigurno!

Ima u mom kraju jedan takav, u 10 god, je mjenjač slagan barem 5-6 puta s tim da čovjek ne radi puno zemlje niti ga forsira.
A što se tiče motora, s njima nema problema.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da, to je 5-cil. motor. Ima u selu jedan Dx 90, uvezen iz njemačke za jako jako male novce. Čovjek nije ulagal na njega ništ, al traktor ide.

U desetak godina mijenjana jedna diza kočione pločice i akumulator a kak gazda ima fest kg-a , traktor više nego odličan !!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma kod dajca je problem getriba,to se hoče sdrobiti.Ja sam jednog kupio s zdrobljenim konusnim i tanjurastim zupčanikom,inače dobri su traktori.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Svako gleda da kupi dobro i jeftino ali netreba podcjenjivati ljude samo zato što je u gabuli i jer neznamo pravi razlog njegove prodaje.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tako je meni djedica prodao foru da je u kolicima,i na pragu smrti,ja tjerao auto 250km, a kad ono deda u naponu snage,lažov s doktoratom, i cijena veća nego na oglasu...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Pa zato i velim da neznam zašto ga prodaje. Možda je stvarno u problemima ali možda je i prevarant svjetski.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
na oko ne, ali ako otvoriš poklopac, onda možda skužiš da fali motor :icon_e_biggrin:
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ja znam coveka..on uvaža strojeve z mađarske ...kombajn vjerovatno ima jako ouno sati i u lošem stanju je...
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Posljednje uređivanje:

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Misliš na ovaj oglas stosam ja naveo? Nema drugih oglasa. Ta cjena mi uopce neizgleda puno još ako bi bila bez zračne instalacije bila bi još jeftinija.
 
Na vrh