• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Pretpostavljam da kolega Abarth misli na Stajersku.:icon_e_wink: Ne bih rekao da tamo ima vise ili manje pokvarenih trgovaca, vec je tamo najvise poljoprivrede.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pretpostavljam da kolega Abarth misli na Stajersku.:icon_e_wink: Ne bih rekao da tamo ima vise ili manje pokvarenih trgovaca, vec je tamo najvise poljoprivrede.

Ja bih rekel da o3 označava Savinjsku. Celje je tel predbroj 03. Štajerska (Mb) je 02.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Danas sam se čuo s čovjekom, kaže da su reklamacije minimalne, ali je stvar da su to cijene samo za gotovinu, bez ikakve mogućnosti kreditiranja...Mislim da budem gramipa uzeo, nezna se točna cijena tamo di bi ga uzimao,, ali po zadnjem kak su imali, 180 cm je bio oko 15000 kn, ja bi uzeo onog od 160..i silo kardan je u toj cijeni.

Koji model ? S vratima, običan?
Sad sam vidio da sam krivi post citiral :(

GS50-160 16.000,00kn GS50-180 17.000,00kn
GS55-160 14.650kn GGS55-180 15.700,00kn
Hidrauliči pomak za model GS50 se doplaćuje1,450,00kn.
Na sve cijene dolazi još PDV, a za gotovinu imate 5% popusta.
Ovo su cijene baš od gramipa.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zetor se prevrnuo pa se slaže a gazda skoro i nema zemlje pa se 560 prodaje kao višak (560 je došao sa ženom u miraz) , traktor je u mom selu a kod nas IMT-jci nisu popularni znal sem ga vidjeti da se vozi sa njim .
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Zetor se prevrnuo pa se slaže a gazda skoro i nema zemlje pa se 560 prodaje kao višak (560 je došao sa ženom u miraz) , traktor je u mom selu a kod nas IMT-jci nisu popularni znal sem ga vidjeti da se vozi sa njim .

Možda se mora uzet i ženu s traktorom, pa daje jeftinije....
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Onda ni nebi trebal biti " izrađen " !?
Za te novce, u toj klasi ... nema ništa bolje ni povoljnije !
Da ne pucam na dupljaka, već bi bil kod gazde u pregovorima !
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Čini mi se da je nešto prčkano po bosch pumpi jer su bojom svježe označeni vijci.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Meni nikakve jer ga ne kupujem ali kupcu daje neke smjernice jer kad ga istjeraš iz dvorišta gotovo je.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Neki mali gazda kada radi međurednu obradu sa 130 ks. Jel nisu malo preširoki kotači za međurednu.
Inače traktor jako dobro izgleda,malo sati A i cijena nije visoka.
Ja bi sumnjao da postoji kvaka
Ako je sve ispravno traktor je dobra prilika
 
Posljednje uređivanje:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Vidi se na onome oglasu gdje prodaje IMT-a 542 da MF ima uske kotače na sebi.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
E dečki moji .... Ja još ovdje, od kako pratim ovaj post, nisam naišela na barem jednu negativnu kritiku za neki stroj ! Kad bi sve slušali, nikada nitko ništa nebi imal !
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Prodaje ga u 70% cijene novog tako da... Kod mene jedan s istim modelom radi međurednu od kad ga je kupio. Da je zajeb zbog goriva je...kolegi koji je bas pedantan u godinu dana je dva puta stao bas zbog toga. Inace ima dosta tih modela kod mene u kraju i ne zali se nitko
 

Najnoviji postovi

Na vrh