• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Možda se netko javi tko ima takav stroj pa bu rekel nekaj više o njemu ! Ja nomam nikakvih problema sa svojim Ursusom.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Nisam znal da Trisa već i s Ursusima radi, oni pa sve živo tjeraju, prvo su bili Lindneri tam, pa došel Hurliman, sad je već i Ursus... u svakom slučaju lijepo izgleda novi Medo, trebalo bi Motohoda pitati za detalje, vjerujem da on zna više o njima :)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A kaj se čudiš @ibosilj !?
Nekada su se računi plačali isključivo u pošti, a danas ?!
Nekada su se u pekari mogel kupiti samo kruh i pekarski proizvodi, a danas ?!
Pogledaj kaj se sve na pumpama nudi. još malo buš na pumpi šnicle kupoval...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Bilo bi lijepo od njega, i mene zanima kakvi su novi po kvaliteti, ujak ima 32 godine starog 335 i to samo ide, prije dobrih 5000 sati je molil motor za generalku, nije ju dobil al još uvijek svake godine pokosi i pospremi preko 5 ha sijena i otave, pošprica svu kuruzu, repu, zvozi brdo toga... malo je lijen na gasu, al ide... :)

@zgzac, da, u pravu si, jedino tak možeš i opstati, ili da imaš hebeno "vrući" proizvod koji ide sam po sebi, ili da imaš sve pa krpaš jedan s drugim
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ma kaj pričaš ti @ibosilj ... Pa viš da su ružni i niš nevaljaju :(punch):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ni meni ne izgledaju loše,kod ovog većeg mi se sviđa kubikaža,težina i oprema,jedino mu je hidraulična pumpa dosta malog protoka... E,sad, tvornica je bila u dosta velikim problemima,sad su izbacili te nove linije,pa je pitanje kak bude išlo s dijelovima (makar nije neka egzotika,i komponente su od veliki firmi) i servisom, jer ja osobno ne znam koliko je zastupnik pouzdan... Može bit da su traktori ok, trebalo bi usporediti cijene s ostalima...
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Meni se ne sviđa što su vrata i bočna šajba u jednom komadu lakše je za ulaženje u kabinu ali kad se razbije, a događa se to, bude jako puno koštalo.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Eto pogledajte hurlimanne na istoj stranici i tu su negdje u cijeni...hebes vrata pa ne lupaju se svaki dan. Danas vecina proizvodaca radi tako. Sigurno kostaju manje nego na jd-u najmanje staklo...
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Ako misliš na jd na mojem avataru davno je on otišao iz dvorišta.... A jeftinije je od jd to sigurno.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Eto pogledajte hurlimanne na istoj stranici i tu su negdje u cijeni...hebes vrata pa ne lupaju se svaki dan. Danas vecina proizvodaca radi tako. Sigurno kostaju manje nego na jd-u najmanje staklo...

Hurlimann je 240 000, a Ursus oko 220 000. Ali Ursus bi trebao biti i veći i teži od toga Hurlimanna? Hurlimann bi trebao biti više za međuredne obrade i te lakše poslove na većim gospodarstvima dok bi ovaj Ursus lako mogao biti glavni na manjim gospodarstvima. To je samo moje mišljenje.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Eto onaj xb105 je u klasi tog veceg ursusa i kosta 263000. Nije bas prevelika razlika da nebi prevagnulo u njegovu korist. Ipak je tu jos nekoliko zastupnika za sdf pa je i servisna mreza veca i sigurnija.
Ne kazem da je ursus los, cak stovise cini mi se kao dobar traktor, samo bi morao biti malo jeftiniji da bi bio konkurentan.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj Ursus 82 ks ,vam je isti onaj Hattat i Armatrac, a bilo je i još nekih modela u takvom izdanju.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Evo jos jedan za usporedbu

Case IH Farmall A 75

53/72 kW/KS

mjenjač 12 x 12, 40 km/h

gume 11,2 R24 -12,4 R36

2 para stražnjih utičnica

klima

cijena 191.100,00 kn + PDV (24.990,00 Eura + PDV)

DSC_0800%20(Kopie).JPG
 

Najnoviji postovi

Na vrh