• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nije skup taj MF,to je realna cijena za njega možda i ispod cijene,jer ima dosta opreme. Žašto nebi mogao radit u međurednoj?? Kolega Dino ima poznanika u slavoniji koji sa Jd-om 6630 radi međudernu jer ima preko 500h zemlje,samo šta su to šestaci motori pa su malo neokretni,ai taj mf potroši manje nego zetor proxima u trantportu dokazano.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Meni bi taj Same pasal, a i 100000 bi mu bila neka realna cijena..
Kolega, to je isti traktor ko i Hürliman od kuma mojega, jel?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Koji model ? S vratima, običan?
Sad sam vidio da sam krivi post citiral :(

GS50-160 16.000,00kn GS50-180 17.000,00kn
GS55-160 14.650kn GGS55-180 15.700,00kn
Hidrauliči pomak za model GS50 se doplaćuje1,450,00kn.
Na sve cijene dolazi još PDV, a za gotovinu imate 5% popusta.
Ovo su cijene baš od gramipa.

Tražio sam najobičniju verziju ali uvijet s batovima.. ovak poljostroj, 16500 kn + kardan u cijeni za 160 cm, a cijena iz sekre je do 15 000 za isti, s tim da sekra nezna točno još, jer Gramip trenutno radi neš za američko tržište, tak da malčera trenutno nemaju, a bude se sve znalo kroz 10-ak dana, najkasnije do Gudovca.. Iz nekih svojih iskustava, nekada je i sam proizvođač najskoplji od dilera, tj trgovina.. To su informacije koje imam, a sad pošto je vrijeme takvo kakvo je, nisam još išao do poljostroja da vidim točno što taj stroj nudi i ima za sebi za tu cijenu :) GS-55 160 bi uzeo, i zbog kopčanja naprijed :)
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Te novce bi Sama trebala vrijediti.
Slažem se!

Meni bi taj Same pasal, a i 100000 bi mu bila neka realna cijena..
Kolega, to je isti traktor ko i Hürliman od kuma mojega, jel?
Kolega Ivan, to ti je isti ko Brankov Hurlimann, pravi mali zvrk! :)
No takav traktor treba i uredno održavanje, fin je to traktor, nije to IMT, žal mi je ovoga Brankovoga kaj je z njem tak kak je, al nadam se da bude bolje.

Da dođe k meni, odmah bi dobil Strojometalovog utovarivača gore i mir Božji :)

Ako dobro vidim to mi je od nekadašnjeg radnog kolege traktor.
Kolega, jel poznaš taj traktor, moreš nekaj više reći o njemu??
Kak su se odnosili prema njemu, kaj je radio najviše i kak je održavan i takve stvari!!?
 
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Kolega Ivan, to ti je isti ko Brankov Hurlimann, pravi mali zvrk! :)
No takav traktor treba i uredno održavanje, fin je to traktor, nije to IMT, žal mi je ovoga Brankovoga kaj je z njem tak kak je, al nadam se da bude bolje.

Da dođe k meni, odmah bi dobil Strojometalovog utovarivača gore i mir Božji

Je, znam ja to sve ,da treba odrzavanje i to..
Da imam onakvoga hurlimana dan danas bi bil ko novi, nebi unutrasnjost kabine vidla prasinu..
Npr da su se meni na takvom traktoru te pumpe strgale odmah drugi dan bi ga otpeljal kud ste vi i svojega i to je to..
Ovak muci i sebe i traktora i eto.. Znas i sam..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Nisam se njim čul valjda 2 god jer on radi u Zagrebu a ja u Sisku. Prije njega znam da je imal renola i tražil je traktor 90 konja. Ako si stvarno zainteresiran morem ga nazvati pa pitati ako oče reći pravo stanje. Znam da je sa renolom išel uslužno malčirati i znam da radi ratarstva ali opet ne jako puno. To sigurno radi i sa ovim. Strojeve uvjek dobro održava. Znam da ti nisam puno pomogel ali rekel sam ono šta znam.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Šanana jel to gabaritno isti kao tvoj?

Nije kolega, 75 je naspram 95 gabaritno dost manji, niži je, malo je uži, ima manje kotače, slabiju hidruliku, mjenjači su im isti, motor je mehanički isti, znači blok i klipovi, razlika je pumpama/injektorima i ovaj manji nema turbo!

Rođen traktor za prednji utovarivač :):icon_mrgreen:

Taj Torpedo nije toliko koštal ni dok je bil novi! :D:

Je, znam ja to sve ,da treba odrzavanje i to..
Da imam onakvoga hurlimana dan danas bi bil ko novi, nebi unutrasnjost kabine vidla prasinu..
Npr da su se meni na takvom traktoru te pumpe strgale odmah drugi dan bi ga otpeljal kud ste vi i svojega i to je to..
Ovak muci i sebe i traktora i eto.. Znas i sam..
Isto razmišljamo u vezi Hurlimana :)

Nisam se njim čul valjda 2 god jer on radi u Zagrebu a ja u Sisku. Prije njega znam da je imal renola i tražil je traktor 90 konja. Ako si stvarno zainteresiran morem ga nazvati pa pitati ako oče reći pravo stanje. Znam da je sa renolom išel uslužno malčirati i znam da radi ratarstva ali opet ne jako puno. To sigurno radi i sa ovim. Strojeve uvjek dobro održava. Znam da ti nisam puno pomogel ali rekel sam ono šta znam.
Zainteresiran jesam, ali trenutno ne kupujem ništa, ali me najviše zanima pravi razlog prodaje! Baš sam znatiželjan, pošto je taj traktor sad več drugi puta na njuškalu, lani je več bio neko vrijeme na njuškalu i nije ga prodao jer je cjena pretjerana.
Ako se slučajno čuješ s kolegom, raspitaj se onak "neslužbeno" za službenu istinu, pa mi javiš privatno! :)
Taj traktor za te novce mora biti u TIP-TOP stanu, a ovaj to nije, a s obzirom da imam takav sličan doma i takav isti ima kolega i znam kakve velike probleme ima s njim, točno znam na kaj najviše boluju i koliko to košta, zato se cijena mora korigirati!
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Prodaje jer ti je kod njga kao kod goge. Voli mjenjati strojeve. Ako se cujemo preispitacu ga.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ugadan za oko u svakom slučaju ! Ako je i kvaliteta tako dobra kao izgled, 5+ .
Mada ja na svog 335 nemam primjedbi na kvalitetu, al eto ...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Drugo je 335, to je stari traktor. Ovo je ipak novi traktor i pitanje je kakve je kvalitete. Ali ako je ta cijena nije skup.

Ovaj je još bolji. Ove snage bi mi baš odgovarao traktor. Imao sam ja prije Ursusa C-360 bio je kod nas do nekih 5000 radih sati, ne znam točno jer mu je sat stao na oko 4000. i nikada nije bilo nikakvih kvarovi, jedina mana mu je bila mjenjač što je htio pomiješati brzine.
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-ursus-8014h-oglas-12991904
 

Najnoviji postovi

Na vrh