• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ovaj Đems se vidi da je iz BJ,to amerima ostalo pa neko pospremio pod kamaru slame nek se nađe za crne dane,bio bi zgodan za ljubitelje starina,ah da onaj New Holand koji smo komentirali od 65 ks izgleda da dolazi 3 kuče dalje od mene al vidječe se ovaj tjedan:partyman::partyman:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Pak ga je tek lani kupil, kaj mu se nije svidel ili je mislil zaradu terati, ali nikaj s toga, il zetor nemre s njim delati po bregima? :D

hehe, sve to kaj si nabrojal.. no, berac je u dosta dobrom stanju i lepo bere ali je malo prevelik za zetor a i novci su mu hitno trebali..

a gdje ga je kupio prije,ak nije tajna,u medimurju?

e neznam tocno gdje ga je kupio, al mislim da je u medimurju, da..
al cini mi se da ti znas? :mrgreen:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
ovo je zgodna stvar Unimog

Stvarno su zgodni ti traktor/kamioni Unimag.
Moze raditi operacije kao traktor, a na cesti je brz kao kamion.
Jedini nedostatak bi bio to sto je dosta losa preglednost zadnjeg prikljucka, ali zato se prednji vidi samo tako.
Ova cijena naravno nije prava, eventualno je mozda u eurima
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Eto stigao kod susjeda onaj New Holand od 65 ks što smo ga komentirali,mislim da je iz Molvi,prodo susjed malog ferca i pridodo i stroj je koliko se vidi ok,pokazače jesen jer kod ovog vlasnika traktor radi maximalno
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
traktor je na oko bio lijep, a vjerujem da će se pokazat OK, mislim da je uz malog ferku morao pridodat još 2 takva, ako je i to bilo dosta
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
mislim da je 15 000 eurića,uglavnom traktor je baš ok:rolleyess::rolleyess:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Covece,tu se raspitujete ko da traktor prodaje...
Lik prodaje utovarivac
 

Najnoviji postovi

Na vrh