• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Meni ovo i ne izgleda baš kao novi motor,a ako je onda je stvarno katastrofa ofarban,sva su crijeva zafarbana :toimonster:
 
Posljednje uređivanje:

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Pratim već par godina pa mogu reći svakodnevno rubriku traktori na Njuškalu, mogu reći da napamet poznajem većinu traktora koji se prodaju. Nekih strojeva nema po par mjeseci pa se opet pojave uglavnom da nefilozofiram mogu tvrditi da je sigurno preko 90 % prodavača prekupci i šverceri. Većina od njih prije juternjeg odlazka na toalet produži postojeće oglase za tekuči dan.Moje je uvjerenje da se pravi traktor proda već u selu a ono što nevalja je prepušteno švercerima i oglašavanju. Moderatori tih oglasa bi trebali uvesti pravilo jedanput na mjesec besplatno a sve više se naplačuje.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Pratim već par godina pa mogu reći svakodnevno rubriku traktori na Njuškalu, mogu reći da napamet poznajem većinu traktora koji se prodaju. Nekih strojeva nema po par mjeseci pa se opet pojave uglavnom da nefilozofiram mogu tvrditi da je sigurno preko 90 % prodavača prekupci i šverceri. Većina od njih prije juternjeg odlazka na toalet produži postojeće oglase za tekuči dan.Moje je uvjerenje da se pravi traktor proda već u selu a ono što nevalja je prepušteno švercerima i oglašavanju. Moderatori tih oglasa bi trebali uvesti pravilo jedanput na mjesec besplatno a sve više se naplačuje.

ako imaš više od 10 oglasa u istoj rubrici na isti email traže te da plačaš oglasni prostor 350 kn/mj
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pratim već par godina pa mogu reći svakodnevno rubriku traktori na Njuškalu, mogu reći da napamet poznajem većinu traktora koji se prodaju. Nekih strojeva nema po par mjeseci pa se opet pojave uglavnom da nefilozofiram mogu tvrditi da je sigurno preko 90 % prodavača prekupci i šverceri. Većina od njih prije juternjeg odlazka na toalet produži postojeće oglase za tekuči dan.Moje je uvjerenje da se pravi traktor proda već u selu a ono što nevalja je prepušteno švercerima i oglašavanju. Moderatori tih oglasa bi trebali uvesti pravilo jedanput na mjesec besplatno a sve više se naplačuje.

Moze se naci dobar traktor i u oglasima, nisu tu bas sve i jedan od pretrzaca al vecina je svakako. Ima ljudi koji imaju zbilja dobar i ocuvan stroj i ne zele ga dat u bescijenje pa ga stave u oglase ali ima i krša da nije za vjerovat zato pod obavezno sve dobro ispregledati pri kupnji.
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
ako imaš više od 10 oglasa u istoj rubrici na isti email traže te da plačaš oglasni prostor 350 kn/mj

Obrati pažnju ursus 335, hanomag i zetor 5011 Repušnica obnavlja se svaki dan, malo koji "trgovac" (ajmo ih tako zvati jer ipak ne švercaju jer roba nije ilegalna) ima 10 i više traktora na prodaju obićno par komada. bio sam kod jednog u Visokom Vž županija kad sam vidio 4-5 traktora u dvorištu i vučnu službu okreno sam se i otišao. Ali bože moj svaka roba ima kupca i dok traje potražnja postojaće i ponuda. Cijene nisu realne i svako se danas tim poslom bavi ako ima viška kapitala i malo trgovačke sklonosti. Ja sam popušio priču jednog veterinara iz Kutine (zar i oni švercaju???)koji mi je uvalio IMT 542, kao upao je u finacijske teškoće mala plaća mora prodat traktor iako mu ga je neizmjerno žao, bla bla bla. kad ono kasnije čujem PUF glavni trgovac (švercer) traktora u tom kraju na brzinu sam se rješio tog traktora. Iako ruku na srce nije bio tako loš ali nije mi sjeo, fala bogu dobio sam iste novce koje sam za njega dao i još malo zaradio. Valjda prvi put u životu da ja nepopušim lovu.
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Eto Jajo i ti si ga prošvercao :D
nego šta drugo, nije krv voda ja sam iz trgovačke familije samo imam jednu manu neznam reći NE i NEMOŽE već odmah može Ok da sam žensko naj...bi :)
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Mislim da je siva boja fabricka
Ali sto se tice kvaliteta farbanja tako se to farba i u IMT fabrici :rolleyess:
more biti,ali da su i anlaser tak ofarbali to ne verujem.prije mi zgleda da je bil masni pa je prek toga samo farbano.i to loše jer se vidi da crno izbija.barem se meni tak čini a još nigde nisam videl da je i jedan motor 533 ili 539 crveni.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
A ste vidjeli datum od kad je slika? to je već skoro godinu dana.. tog su štakori već osvojili :mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ako nije prodan sutra ču ga dogovoritihttp://www.njuskalo.hr/traktori/imt-577-oglas-6029026 cijena prihvatljiva,jeftin popravaj, prijevoz preko kuma prihvatljiv, uz dobru zaradu, ako netko nešto zna nek slobodno javi...ali i da kupim komplet drugu mašina opet se fino isplati, je da je pijanac ali matematika odgovara
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
vec duze kupujem torpedo 75 bez prvog pogona samo ne mogu naci ni jednog sa sje**nim motorom a takav bi najradije pa ako ko imam ili zna da ima nek se javi jer na njuskalu i ostalim oglasnicima nemogu naci nista takvoga
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
vec duze kupujem torpedo 75 bez prvog pogona samo ne mogu naci ni jednog sa sje**nim motorom a takav bi najradije pa ako ko imam ili zna da ima nek se javi jer na njuskalu i ostalim oglasnicima nemogu naci nista takvoga

Pa ima za kupiti ovih sto se prodaju ``u super stanju`` sa sjb nim motorom :rolfer:
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300

Najnoviji postovi

Na vrh