• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
taj cigan, je negdje ukrao tonu žute i zelene boje i sad sve traktore boja u "đondir" boju koji je kao iz fore samo stajao punih 40 godina.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bolje da se ubije sam, jer ga netko bude odriješil kad tad...mislim stvarno takve gluposti raditi, stvarno apsolutno nema smisla za ništ, farove prefarba i sve....još je i boja šugava.
 
B

Bobo

Guest
Hehehe, a da nismo nekidan o tome pricali...

Moje misljenje znas...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pogledaj mu broj objava, da vrijedi te pare vec bi davno naso novog vlasnika. Slicna stvar sa jednim kombajnom... upadne mi u oko i odem ja to pogledati ali cisto iz znatizelje jer na tu cijenu unaprijed ne pristajem. Dodjem tamo a ono od zla gore a covjek veli da nece pustit ni kune. Nisam mu htio nista reci ali iskreno da ga pusti nekih 50 tk i da uzme novce trebo bi bit sretan.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kakvog ste mišljenja o ovom Torpedu pošto je malo rijedak i dugo stoji neprodan,:rolleyess:http://www.njuskalo.hr/traktori/torpedo-rx-100-zamjena-motocikl-oglas-4196707

E Ajkula,imali smo mi nekada Torpedo,čini mi se 48-06,mislim,tamo nekih osamdesetih,šta smo sve doživjeli sa njime,a pogotovo ja,ispričati ću jednom na svojoj temi.Ali,za ondašnje priključne strojeve,radio je dobro_Osim što ga je mučilo zračno hlađenje ljeti prilikom oranja,pa se moralo malo paziti.No,ovaj na slici je naranđaste boje,a naš je bio zelen,pa je to sigurno drugi tip,a možda smo mi naletjeli na seriju na kojoj se radila sabotaža.Drugoga objašnjenja si nismo mogli zamisliti.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
E Ajkula,imali smo mi nekada Torpedo,čini mi se 48-06,mislim,tamo nekih osamdesetih,šta smo sve doživjeli sa njime,a pogotovo ja,ispričati ću jednom na svojoj temi.Ali,za ondašnje priključne strojeve,radio je dobro_Osim što ga je mučilo zračno hlađenje ljeti prilikom oranja,pa se moralo malo paziti.No,ovaj na slici je naranđaste boje,a naš je bio zelen,pa je to sigurno drugi tip,a možda smo mi naletjeli na seriju na kojoj se radila sabotaža.Drugoga objašnjenja si nismo mogli zamisliti.

To da ga je mučilo zračno hlađenje ljeti je vražja laž. Zračno hlađeni motori ne poznaju ljeto-zima, njima je svejedno. Oni koji mogu imati problema su vodom hlađeni motori.

Naravno, govorimo o ISPRAVNOM motoru.

babe i traktori, gdje to postoji...
 
B

Bobo

Guest
Zato sto ne poznaju ljeto-zima i nisu 90-ke zaribavale u ovdasnjem kobminatu... Nove traktore su mjenjali dotrajalim rusevima a torpedo se vracao u tvornicu na "doradu"... Ostavili su 1-2 torpeda 90 da vuku prikolice jer naspram rusa u transportu ne trose nista. Ovdje zemlju nisu mogli raditi tj bili su kratkog vjeka.

Kod privatnih vlasnika, moze biti da je drugacije ali na mom kraju torpedo traktore mozes nabrojati na prste bas zbog fijaska u kombinatu prije rata...
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Zato sto ne poznaju ljeto-zima i nisu 90-ke zaribavale u ovdasnjem kobminatu... Nove traktore su mjenjali dotrajalim rusevima a torpedo se vracao u tvornicu na "doradu"... Ostavili su 1-2 torpeda 90 da vuku prikolice jer naspram rusa u transportu ne trose nista. Ovdje zemlju nisu mogli raditi tj bili su kratkog vjeka.

Kod privatnih vlasnika, moze biti da je drugacije ali na mom kraju torpedo traktore mozes nabrojati na prste bas zbog fijaska u kombinatu prije rata...


Računao sam da barem ti poznaješ konstrukciju motora i da su ti jasne.. korelacije između temperature okoliša i radne temperature motora.

Ti imaš svoj primjer, ja imam svoje. Prilikom izgradnje naftovoda po sjevernoj Africi, zemlji Libiji, gdje su temperture u pustinji, danju, na suncu, nerijetko i 60stupnjeva celzijusa, znaš li koji motori su bili traženi, i jedini upotrebljivi na tom poslu? Oni koji imaju recimo.. radnu temperaturu 160stupnjeva, a podnose recimo i 180stupnjeva celzijusa radne temperature. Reci mi, ukoliko rade na recimo bezveze izabranih 170stupnjeva celzijusa, koliko je tom motoru bitno dali je vani 35 ili 60 stupnjeva? Ej, on radi na 170, vani je 60stupnjeva, toplinska razlika je 110stupnjeva.

Vodom hlađeni motor održava radnu temperatru, recimo na 90stupnjeva, a vanjska temperatura je recimo opet 60stupnjeva, valjda ne moramo ulaziti u računicu toplinske bilance...

Libija? OK, nego, zemlja Iran, Azija, probere se gradova koji su među onima najtoplijima na svijetu, ej svijetu. NJihova vjera, običaji, kada se za vrijeme svetkovine skupi na 10tke tisuća ljudi, potrebno je osigurati na stotine buseva za prijevoz ljudi u svetište. Reci mi, čiji busevi su naručivani u tu svrhu?

Problem 90tke (F6L 912) je možda postojao, iako u mojoj široj okolici ja do njega nisam došao. Za to sam moram priznati čitao samo tu na forumu. Navodno su pronađena riješenja, koliko sam upamtio, potrebno je promjeniti prijenosni odnos remenica kako bi se dobilo na brzini strujanja zraka, ili preinake u zračnom kavezu kako bi se spriječilo nepotrebno "rasipavanje" zračne mase i tako umanjilo stupanj hlađenja. Slažem se da je to ozbiljan problem, i da je na tome trebalo poraditi, ukoliko je dolazilo do pregrijavanja.

Dakle napominjem, taj problem o kojem ti govoriš, nije posljedica, kako ti tvrdiš "osjetljivosti zračno hlađenog motora na temperaturu okoliša" nego očito konstrukcijska greška na određenim modelima, koja je kao posljedicu nosila loše strujanje mase zraka kroz najtoplije dijelove motora, oko glave, ispušnih ventila...

To su dva različita pojma koja ne treba miješati. Nadam se da si svijestan važnosti i prednosti zrakom hlađenih motora. Sve ima svoju svrhu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
To da ga je mučilo zračno hlađenje ljeti je vražja laž. Zračno hlađeni motori ne poznaju ljeto-zima, njima je svejedno. Oni koji mogu imati problema su vodom hlađeni motori.

Naravno, govorimo o ISPRAVNOM motoru.

babe i traktori, gdje to postoji...

Ah,moram reagirati poput sabornika u saboru-ispravak netočnog navoda:ja ti dušo draga u ono vrijeme nisam bila baba,:evil:bila sam jedna vrlo lijepa tridesetogodišnja mlada žena(nikada se nisam prenemagala zbog izgleda,ali niti izigravala lažnu skromnost),o traktorima naravno niti dan danas ne mogu govoriti sa nekom stručnošću,sve što govorim ili pišem navodim onako kako ja to doživljavam,a da nekada nisam u pravu ili pogrešno procjenim situaciju,događa se.A da od svoje četrnaeste godine radim sa traktorima od 35-80 ks sve što treba,sa utovarivačem za gnoj isto, su činjenice,isto kao i to da već dvadesetak godina imam vozačku dozvolu "c"kategorije,i da sam vozila sve do 12,5 t nosivosti,isto tako,pa mi je onda pomalo smiješno kada se netko zgraža kako žene voze traktore.Tim više,što u mome selu od 3000 stanovnika ne postoji nijedna žena čija se obitelj bavi poljoprivredom a da ne radi traktorima i strojevima.Takve smo ti mi međimurke.Ima nas baba(pomalo se po godinama bližim tome,ali još nisam,cura i žena)A za kraj ću ti reći još samo ovo;:axe::scratch:evil::p
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
a taj strizovojna vori farbati traktore onak, radi fore :supz::rolleyess: xD
A tek novi Ursus logo na prednjoj rešetki; nešto mi mnogo sliči na Mercedes; krug, tri kraka i to... :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh