• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma neka njemu njegova manekenka,kakvih sve zgodnih cura ima u svakom mjestu gdje god se okreneš,a traktor je samo za velike parcele a ne za naše male komadiće:weedman::weedman::weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo ovog je susjed iznajmio da bi sa njime terao 2 redni silokombajn ali nije se pripasao kardan i nešto hidraulični priključci jebu,kolega Kićo je imao čast da ga 2 puta ulje zalije i tako da je mene zapao za gaziti silažu,dovezli smo ga jučer od čovijeka koji ga je koristio mjesec dana,vidi se traktor radi i da treba malo majstorskih ruku na njega ali baš bi mi odgovarao u dvorištu,:weedman::weedman:

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us,pošto se danas nešto strgalo na njegovom dajcu,sutra bude sa ovim pokosio sve livade,opere ga i u ponedeljak ide u Konak
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kako ide najam, po rh ili?
isplati li se? i kakva je situacija sa eventualnim nastalim kvarovima? tko to pokriva?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Radni sat je 10e a za makine od 100 do 150ks radni sat je 15e. Naravno da nafte u rezervaru mora biti pri povratku isto kao pri uzimanju. Ovaj Jony gore jako ljepo i veselo radi samo na jednoj uticnici od kipe nesto nestima i zalio me uljem u dva dana cetiri puta, zgadio mi se. Nebi dao svog Masnog za krdo ovakvi krsheva. Malo se salim ali dobar dio mislim ozbiljno.
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Ovog Fendta je kupio moj susjed,prvih tjedan dana su samo šarafili po njemu

a stvarno, sta nije bilo u redu sa ovim fendtom? bas me zanima!
kad das tolik novac za traktor, ocekujes da ces sa njim i radit, a ne sarafati po njemu? el mozda znas radne sate?
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
a stvarno, sta nije bilo u redu sa ovim fendtom? bas me zanima!
kad das tolik novac za traktor, ocekujes da ces sa njim i radit, a ne sarafati po njemu? el mozda znas radne sate?

Prvo mu se sjedalo strgalo,nije dobivalo zrak,puklo neko crijevo,a onda su skužili i da hidraulika ne radi dobro....e,ne znam za radne sate,al traktor mi se baš i ne sviđa,pod opterećenjem dimi ko lokomotiva,šteta što ga nisam snimo u oranju :rolleyess:
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Prvo mu se sjedalo strgalo,nije dobivalo zrak,puklo neko crijevo,a onda su skužili i da hidraulika ne radi dobro....e,ne znam za radne sate,al traktor mi se baš i ne sviđa,pod opterećenjem dimi ko lokomotiva,šteta što ga nisam snimo u oranju :rolleyess:

ak on tako dimi, ko zna kakav mu je motor!, a nevjerujem da ima vise od 7-8 tisuca radnih sati , a to je preprerano da mu motor ode!bokte ima starih fiata sa preko 20000 rs koji su dosli iz Francuske(isto najam traktora) a jos idu!
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
A ima on snage,i ide normalno,bude on išo još godinama...vuče plug 4x16 normalno,al čim dođe na malo tvrđe,malo previše dimi.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Bojim se ja da tu ima više priče nego kvarova... Ne poznam ni jednog ni drugog, daleko od svih, ali po čitanju, dojam je takav.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
kod nas se ovih pinzgauera još može naći po trnju od rata, susjed prije 3 godine zamijenio za dva janjeta, stajalo nekome u dvorištu, samo nije ovakav nego iza ima onaj zatvoren tovarni prostor u kojem su preklopne klupe, je da troši, ali nas 7-ero uz kakvu stranu uzveze kad idemo u šumu.

evo ovakav
http://www.njuskalo.hr/oldtimer-auti/pinzgauer-710m-oglas-4239321

nez
znam da je covek metnul meckim motor nutra od kombija
mali ide ko mutav :weedman::weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh