• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
To je trgovac i on hoče zaraditi,e sad u kakvom je stanju je pitanje ali samo utovarivač vrijedi 2 -2500 eurića garant
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
kodtoga sam bio prije par dana vidit jednoga JD-a
mozda i je malo veča cijena al barem traktori nisu šminkani za prodaju kako je uvezen tako stoji na legeru pa mozes da vidis u kakvom je stanju di curi, sta fali itd , jedino mi se nesviđa sto ih iznajmljuje
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
za mene je skup, jer ako ga kupiš odmah sve 4 gume treba mjenjat, gotove su, a koštaju sigurno još 3000 €, i meni se isto nesviđa što iznajmljuje jer ga može voziti svaka budala, a tako se začas sje.e.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Meni se bas svidja sto iznajmljuje traktore :D
Eh da mi je jedan takav u blizini, pa de se moze iznajmiti traktor pa i dva kada treba uraditi ove udarne poslove tipa silaze, to bi bilo eks.., ekstra :supz:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
da to bi bilo super za tebe, ali i ne za one koji kupuju traktore, jer ga netko uzme za silirat 2-3 dana i ne gasi ga uopće i tako ga zakolje.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
da to bi bilo super za tebe, ali i ne za one koji kupuju traktore, jer ga netko uzme za silirat 2-3 dana i ne gasi ga uopće i tako ga zakolje.

Pa naravno za mene :weedman:
A ako vec iznajmljujes traktor za silazu, pa neces valjda uzeti od 50KS, normalno uzeces od 80,90,100 konja, a takav traktor silo kombajn nece zaklati neboj se.
Nekazem da tu nema lose upotrebe strojeva.
Dobro je i to sto mozes traktor, koji hoces da kupis, iznajmiti par dana i uvjeris se u njegovo stanje
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ljudi, a kaj vi mislite da čovjek to iznajmljuje samo tako, bez pameti, kak se kome digne???
Pa nije ni on lud, ak je kupac zainteresiran, normalno da bude dobil traktora na probu, a ne na siliranje 2-3 dana...joooj mene, svakaj pišete, da ne velim gluposti.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
A bilo je i takvih slučajeva.
Evo tebi na probu, pa dok si je ovaj napravil
posla, natrag je vratil traktora i nije ga kupil.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
rekao bih da nije, jer ovo je Tomislav Magdić koji je bio u ljubav na selu, a ako te zanima ženska je njegova cura i zove se Zita Tokić iz srbije je i fotomodel je, al će radit google.

kad se već unteresiraš, evo ti još jedna slika, ali ovo je zmaj od 260ks


ne zanimaju nju mali igrači i naši IMT-ei i Zetori.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
da,to je on...pise dole na kontakt

magdic_kt


Jamarice 100
44321 Kutina
Sisačko-moslavačka
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
a MF onaj od 200 konja je zavšil tu bilzu mene točnije u krašiću
sad taj koji ga je kupil ima tog MF od 200 i 120 konja :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh