• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Dignuta kapitalna i još bu zaradil.
Svaka čast, ja nisam tak razmišljal (nažalost).
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Dignuta kapitalna i još bu zaradil.
Svaka čast, ja nisam tak razmišljal (nažalost).

Samo neka mu inspekcija naleti ako ga proda, ( stroj se tek nakon 5-te godine smije prodat ) biti će mu veselo.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Samo neka mu inspekcija naleti ako ga proda, ( stroj se tek nakon 5-te godine smije prodat ) biti će mu veselo.

pa jel se to može uopće i prepisati?
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Vidi se na zadnjoj slici nagib prednji kotača...

Ne znam ko bi ga takvog razježenog i sa PH motal na volanu.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Vidi se na zadnjoj slici nagib prednji kotača...

Ne znam ko bi ga takvog razježenog i sa PH motal na volanu.

točno tako, sama šminka, nemože mali dizati teret niti na zadnjem a kamo li na prednjeem hidrauliku, ovo je možda nečiji maturalni rad hihihiihhii, eh kada bi naša djeca bila tako pametna i školovana nebi bilo krize napredovali bi kao kinezi, znam da nije tema ali kod ženinih susjed školovani auto mehaničar montira ležaj na gumenja i proveze se 2 km i otpadne kotač, sranje što je gumenjak posudio tast i pošteno je da ga popravi, raspao se ležaj, stavim novi ali nema podloške između ležaja i šarafa i ležaj ima lufta 5 mm, zovem gazdu i pitam ga dali je bila podloška i šta već a on objačnjava da to tako mora biti, znači školavani auto mehaničar meni blenti, koji sam prije rata upisao policijsku školu objašnjava kontara svih teorija, a ja blento i takve pametne moram učiti
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
E upravo to naj vise mrzim kod zetora :butthead:.
Ta njegova nenormalno i neopravdano visoka cijena :madmana:.
To je dobar traktor, ali ne za tu cijenu.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zetori i Universali drže nenormalnu cijenu,ljudi ih precjenjuju ili samo daju više cijenu da bi mogli spustit kupci pa da trgovci dobiju onoliko koliko žele.
Baš sam gledao sa starim zetore malo jer nam je bilo u planu zamjenit malog IMT-a za nekog duplaka sa prednjim utovarivačem ali izgleda da ništa skoro od toga nebude bilo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Malog imt-a nedaj, a duplaka več imaš i to dobrog i novog, samo mu stavi prednji utovarivač napred ;)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Imali smo u planu ga zamjenit da nam Universal bude mali traktor jer mali imt je slab i nema hidro volan,znači universal bi radio poslove ko imt,šprico,sijo,razbacivo umjetno gnojivo. A neki duplagk po mogučnosti zetor 4340 ili 5340 bi bio ko sad Univerzal,znači on bi kosio prekreto,vozio velike bale da nemoram sa DF-om ali eto šta je tu je,možda nešto bude bilo u skoroj budučnosti.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Piše da su slike figurativne ali eto čovjek posudio slike od naših forumaša od forumaša Dino i Antonio JD
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh