• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Tu na losu stvar vuce vise stvari.
Prva vec dugo se prodaje i nije prodan.
Druga, kupiti takav nov traktor, a neimati za njega posla, u to cisto sumnjam, taj je vec morao za njega imati u planu mnogo posla, e tu onda dolazi onih 51 r.h., zasto traktor neradi vec prakticno samo stoji, pa vjerovatno jer nesto nije u redu, mozda se boje da se nepokvari :mrgreen:
A i da je sve u redu, inda se vezu karakteristike i performanse traktora, tako da :gitarist:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
imao sam takvog zelenog tamo 93 i jednom preletio preko njega,išao je zbilja kao gicko imo 5 brzinu jedino nisam sexso na njemu pa po tom pitanju sam skeptičan:finga::finga::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaahhahhahahahahahahahaa servisna knjižica:mrgreen::lol::lol::lol:
Šta nije ovo 4-rka,,,s kromiranim rezervarom,,,i deva gore,,,ili elektronik..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zna li tko ovaj traktor mozda?

fendt-510-slika-10903358.jpg


http://www.njuskalo.hr/traktori/fendt-510-oglas-4241783

nekako mi se cini niska cijena.. :scratch
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dok dobijem na lotu kupujem takvu liniju 311 model, sa prednjim bockama:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
dok dobijem na lotu kupujem takvu liniju 311 model, sa prednjim bockama:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pa zar ces se, kada dobijes na lotu, zafrkavati sa polovnima :p
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pa zar ces se, kada dobijes na lotu, zafrkavati sa polovnima :p

to je jedna od najboljih serija sa idealnim omjerom masa x snaga,bez velike elektronike još samo 6 zilinder bez turba i meni dovoljno:partyman::partyman:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Iako izgleda kao ursus,pravi je to stroj. hehe
Za mene vrijedi! :)
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Jedan od rijetkih Explorera bez prednje vuce. Djeluje solidno. Neznam je li mu to orginalna kabina ili :scratch.
A cijena bi se vjerovatno dala jos korigovati, tako da bi to bio solidan stroj za te pare, naravno pod uslovom da je sve uredu u unutrasnjosti
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ma neka zafrkancija. gledao sam to vec. za 200€ daje plug i tanjurace.
mos mislit :mrgreen:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
Dado lako je moguće da si vidio slike ovog traktora jer je to od jednig člana drugog foruma,a mislim da je on član i našeg foruma, možda je čovjeka stislo pa treba hitno novce, a možda netko prodaje drugi, a stavio je tuđe slike.


evo tog zetora http://www.poljoprivredni-forum.biz/t682-zetor-7340

ja bi rekao da nije zajebancija, jer pogledajte da ocaj član žvi u Otoku, a tu je naveden Slavonski brod kao lokacija, a ako čitate dalje na ovoj stranici piše da ga još neće prodati, i da je 2003 godište, previše sličnosti da bi bila neka prevara.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Sad vidim da je oglas uklonjen,vjerovatno da je neko ga htio zafrkavat ili on sam da vidi kolko može dobit za njega i dali je vrijedno ga prodavat.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ti svi koji imaju oglase na njuškalu 90% čita ovaj forum, ma to netko ima traktor koji je krš i stavi tuđu sliku koja je lako dostupna, kad ga prokužimo odmah se oglas briše, ovo je već 20 put, sat vremena nakon što sam ja ono napisao oglas je obrisan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh