• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
i meni se taj universal bas svida.. taman bi mi trebao nekakv takav traktor te snage sa prvom vucom.. kakvi su inace ti universali traktori? nisam se bas susretao s njima.. sa kojom bi se markom traktora mogli usporediti, ovako po kvaliteti izrade, izdrzljivosti i to?

Universali su jako dobri traktori motore imaju odlične,mi imamo universala 53ks i ima cca 5000rs samo samo na 3800rs mjenjali lamelu i teraj dalje,bez da smo pipli ključem na motor,netroši ulje,jedino dimi na plavo dok se upali prvih par min i onda je normalno to tak svaki universal. Motor je jako živahan i ko god ima universala je zadovoljan sa njim barem ljudi u mojem kraju,jedina im je mana šta su spori u transportu ove starije linije ali ove nove linije od 98 god pa mlađe valjda idu do 40km/h
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ovaj 833T mi je baš lijep na oko, samo mislim da je 100.000 kn pretjerana cijena za traktor star 12 godina, makar on lijepo izgleda na oko, i da je kak god uščuvan i ušminkan
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ovaj 833T mi je baš lijep na oko, samo mislim da je 100.000 kn pretjerana cijena za traktor star 12 godina, makar on lijepo izgleda na oko, i da je kak god uščuvan i ušminkan

Zašto pretjerana cijena?
Po tvome koliko vrijedi?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
MAX 10.000€ nikako više...

A jesi škrt:mrgreen:

Malo bolje sam pogledao,traktor ima kompresor,zračne kočnice,4izvoda hidraulike,nije tako star samo 12god,automatsko kopčanje,.ima tu još toga,tak da po mojem cijena opravdava.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
A jesi škrt:mrgreen:

Malo bolje sam pogledao,traktor ima kompresor,zračne kočnice,4izvoda hidraulike,nije tako star samo 12god,automatsko kopčanje,.ima tu još toga,tak da po mojem cijena opravdava.

Pazi stvarno ima euro kopcanje, nisam ni zagledao, a kod nas komsija kupi ganjc novoga DF od 100 ks i nema euro kopcanje vec obicne kugle kao moj kinez :rolfer:
Stvarno sramota za DF :butthead::evil:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Po meni je mozda bolje za te pare kupiti nekakvu kombinirku sa prednjom vucom. Ovako niti imas traktor niti kombinirku.
A koliko nahvali zadnju ruku mislio sam da je pitaj boga, pa riko je daleko masivniji od ove :p


slažem se da je kombinirka bolja, jer je i napravljena za kopanje, jača i prednja i stražnja grana, a duplo teža ( JCB 3cx ima cca 80ks a 7800kg)
MAX 10.000€ nikako više...

a zetor iste snage iz 90te dođe 10 000e, makar je duplo stariji i daleko izrabljeniji. meni se čini da je cijena ok u usporedbi sa ostalim ( i rabljenim i novim)


edit: kakvo je to EURO kopčanje?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
edit: kakvo je to EURO kopčanje?

Euro kopčanje ti je brzo kopčanje nekog priključka na hidrauliku,kuke i kugle,to sad moraju imati svi novi traktori radi euro tržišta
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nikad nisi na hidraulici vidio to kopcanje?
na starijim traktorima imas rupe na rukama od hidraulike i na to kopcas a na euro kopcanju samo dođeš do priključka i digneš hidruliku i zakopčano
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
aha, kuke, i imaju kao neke osigurače? je, vidio sam na nekom izloženom traktoru. u mom kraju su samo starudije u modi.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
svaki traktori sa brzim kopčanjem imaju te neke osigurače da se nemože otkačit priključak samo nije na svim traktorima isti
 

Najnoviji postovi

Na vrh