• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Komentari,danas išao pogledati napumpali gorivo,traktor upalil iz prve gas prima samo tak,piše oko 5500 rh i mislim da su to je ti sati,stanje kao na slikama nije nigdje mastan uglavnom traktor izgleda jako ljepo..
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-zetor-77-45-oglas-17742100
Nešto tak gledam kao manji traktor za mene za prvu silu pošto je u planu ove godine nabavka večeg oko 100 ks onda bi ovaj došao kao zamjena za universala 550,ali mi nepaše utovarivač nema ništ opreme od brzog kopčanja i mehaničko je otvaranje to mu je zamjerka..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Ok izgleda na slikama, dobru kabinu ima.. Ovo iza na blatobranu je vanjska hidraulika? Utovarivač je sa 3 cilindra?
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Ma i kabina mu je mana slabu preglednost ima iza ali bi se naviknul.
Da ovo je vanjska hidraulika.
Nije s dva cilindra je utovarivač
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Taj je izgleda iz Njemačke. To da kupiš bil bi to dovoljan za sve pa čak i kao glavni traktor uz onog manjeg zetora kojeg imaš, a u vezi utovarivača, to se sve da dodati gore da radi bez problema, ali naravno trebali bi cjenu korigirati zbog toga, barem da pusti 1000€
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Da iz njemačke je taj je i rađen za njemačko tržište
Pa za prvu silu do jeseni bi bil kao glavni na gosp. do oranja.
Da sve se to da napravit ali i kak veliš barem još 1000 eura dolje a to sumnjam rekel je da se da dogovorit oko cijene al nezz ja mislim da ide za 10000 eura,i onda mu sredit taj utovarivač bitno je prednji cilindar a sad ovo kopčanje manje bitno..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Dobro izgleda,probaj nekaj spustiti cijenu,a i utovarivač u najgorem slučaju prodaš,vrijedi oko 2500-3000e...
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Da, tako bi dobio za utovarivač.. Tetak je uzeo prednji utovarivač s dva cilindra i korpom za gnoj za oko 1000 eura.. A što se preglednosti tiče, pa ista je i na češkim kabinama.. Tek na proximi su kabinu malo pomjerili napred i poboljšali preglednost i nijedan priključak nemoze zapeti iza, a na 6245 npr ne mogu dignuti rd do kraja jer bi zapela, ralicu, sakupljač, itd..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,740
Puno para, 82000 kn.... moj 6340 prije 4 god je plačen 92000 kn s pvh i komunalnom ralicom, imao je neš manje od 2000 vur.. Ovom s oglasa gume su u banani prve, to ti je 3000 kn trošak u startu.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Eh,jbg,ja sam mislil da utovarivač više vrijedi...
Ali,opet ni ne ne znaš dok ga ne vidiš uživo,svaki može bit povaren i povijan, tak da ni ove cijene sa oglasa nisu mjerilo.
Zekson- nek te ne muči preglednost,poslije traktora bez kabine treba se priučit.
A ova kabina na Zekanu je super,mala razina buke,plus grijanje i hlađenje,nema boljeg...
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
A kaj da velim zetori su prije bili jeftiniji sad zadnje dvije godine kolko redovito pratim oglase jedne od večih cijena imaju zetori i universali,ovi zapadni su od 14500-xxxxxx im se kreću cijene ovisi o godini,modelu i još ohohoh toga.
A da pa bi se naviknul na preglednost nije to opče tak velik problem..
Da nije bučna kabina tak sam jučer primjetil i fino je komforna..
Prednje gume bi išle još do jeseni...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mogu oni stavit cijene kolko hoće na oglas,al pitanje je koliko će nakraju dobiti za zetora.
Ako dođe gledat netko ko se fakat kuži u zetora i njegove boljke i izlizanost nekih djelova znat će kakav je i dali može i koliko rušit prenapuhanu cijenu.
Ak opet ćemo se vratit na ono,da svaki proizvod ima svoga kupca,samo pitanje vremena...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Cijene su takve kakve jesu,tko voli,nek izvoli. Tako dugo dok se prodaju s takvim cijenama,znači da toliko i vrijede,i točka. Naravno da se cijene korigiraju,ali to su sitnice,za traktor od 15-20 000 eura puštaju do 500e max,pa i ja tako radim.

Samo,Zekson,nije me briga,ali malo mi je čudno da ideš sad davati 10 kila eura za traktor "za prvu silu".
Kaj nije onda bolje pričekati i kupiti tog sto konjaša?
Jer kaj buš onda poslije radil sa 7745? To baš nije traktor za prskanje,kultivaciju,sjetvu i tak to,ako imaš male parcele...
No,ako ti imaš računicu,onda samo naprijed! :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh